Chelsea ja Man City võivad omavahelise mänguga otsustada Premier League’i võitja

Premier League’i 31. voor lõppeb neljapäeval tõelise põnevusheitlusega, kui Chelsea võtab Stamford Bridge’il vastu Manchester City. Suures mängus võib selguda tänavuse hooaja meistermeeskond.

Ühe mängu rohkem pidanud Liverpool hoiab Man City ees 23-punktilist vahet, mis tähendab, et Pep Guardiola mehed ei tohi enam vääratada. Võidust ilmajäämine annab Punastele edu, mida pole viimase kahe aasta tšempionil enam matemaatiliselt võimalik tagasi mängida.

Guardiola jaoks on ka võidud Stamford Bridge’il harvad. Täpsemalt on ta varasemalt Chelsea koduväljakul suutnud võita vaid ühe mängu ja seda viie külastuse peale.

Tänast olukorda raskendab veel tõsiasi, et enne järjekordset Londonisse minekut on City boss ilma jäänud oma esiründajast. Esmaspäeval noppis meeskond ilusa võidu Burnley üle, kuid mängu käigus kaotati vigastusele Sergio Agüero, kes kiirelt – lootes mängida veel augustis Meistrite liigas – käinud ära põlvelõikusel.

Chelsea läheb mängule samuti võidu pealt, kui Olivier Giroud otsustas ära pühapäevase lahingu Aston Villaga. Prantslane on viimastel aastatel mitu korda ka City võrku palli pannud. Tal on Manchesteri meeskonna vastu värav kirjas kõigis viimases kolmes Premier League’i mängus, mida ta algkoosseisus alustas.

Kas Liverpooli fännid võivad täna õhtul lõpuks avada šampusepudelid, mis juba mitu kuud külmikus valmis olnud? Stamford Bridge’il pannakse pall mängu kell 22.15, TV3 Sport ja Go3 alustavad mängu otseülekannet kümme minutit varem.

Kommentaarid puuduvad