5 nõuannet vastutustundliku mängimise kohta

Chanz.com
Chanz.com

Online kasiino külastamine võib olla lõbus ja põnev ajaviide, kuid on oluline alati järgida vastutustundlikke mänguharjumusi, et see jääks ka positiivseks ja lõbusaks kogemuseks, nagu see peaks olema. Oleme kogunud mõned suurepärased nõuanded suureks kontrollnimekirjaks, mida võid mängides meeles pidada. Vaata neid viit nõuannet, milleeesmärk on vastutustundlikud mänguharjumused!

1. Seadke piirid: Enne kui hakkate mängima mis tahes kasiinos, otsustage eelnevalt enda jaoks eelarve ja pidage sellest igal juhul kinni. See aitab teil vältida raha kulutamist, mida te algselt ei kavatsenud mängida, ja aitab üldiselt oma mängutegevust kontrolli all hoida.

2. Tee pause (sageli): Pikaajaline mängimine võib põhjustada mitte ainult üldist väsimust, vaid ka impulsiivset otsustamist, mis võib mängimise ajal probleeme tekitada. Ärge unustage teha regulaarselt pause, et puhata ja puhastada pea enne mängude juurde naasmist.

3. Olge ajast teadlik: Just seetõttu on ka oluline kehtestada endale ajalimiit. See aitab teil vältida liigset ajakulu, sest mängusessioon lõpeb täpselt sel hetkel, mille olete eelnevalt ajapiiranguga kindlaks määranud.

4. Ärge kunagi jahtige kaotuseid: On väga oluline, et te ei püüaks kunagi võimalikke

kaotusi taga ajada, jätkates mängimist, kui tunnete, et olete juba liiga palju kaotanud. See on oluline, sest see võib sageli viia veelgi suuremate kaotuste või rutiinsete otsuste tegemiseni ning üldiselt kujundab see lihtsalt väga ebatervislikke mänguharjumusi.

5. Vajaduse korral otsige abi: Isegi kui võtta vajalikke ettevaatusabinõusid, võib mängimine mõne inimese jaoks muutuda probleemiks. Kui tunned, et sul on juba probleem liigse ajakulutamise või raha raiskamisega mängude peale, otsi abi spetsialistilt! Eestis pakuvad professionaalset abi sellised organisatsioonid nagu Hasartmängusõltlaste Ühing või Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus, kellel on aastatepikkune kogemus. Kõikidest Eesti litsentsi omavatest kasiinodest saab ennast ka ise välja lülitada EMTA kaudu.

Need on vaid mõned näpunäited, mis tuletavad meelde ja aitavad teil kujundada tervislikke harjumusi mängude ja online mängude nautimise osas. Pidage alati meeles, et selliste mängude peamine eesmärk on meelelahutust pakkuda ja olla lõbus asi, mida nautida ja millega aega veeta, seega on oluline hoida oma harjumusi kontrolli all, et see ka nii jääks.

Kui vajate lisateavet vastutustundliku mängimise kohta, vaadake seda.