Mathias Murumaa ja Julia Trynova Võidutsesid Eesti U20 meistrivõistlustel

Mathias Murumaa ja Julia Trynova Võidutsesid Eesti U20 Meistrivõistlustel
Mathias Murumaa ja Julia Trynova Võidutsesid Eesti U20 Meistrivõistlustel — FOTO: Vehklemisliit

Laupäeval, Saku valla spordikeskuses toimunud U20 Eesti meistrivõistlustel epees võtsid Mathias Murumaa ja Julia Trynova kuldmedalid.

Noormeeste individuaalarvestuses suutis Mathias Murumaa (Tallinna Mõõk) võtta kuldmedali, alistades finaalis lätlase Daniils Zamkovojs (Ridzene) torgetega 15 – 12. Kolmandatele kohtadele tulid Sebastjan Kuusk (Põhjakotkas) ja Ott-Hendrik Erss (Tallinna Mõõk). Kokku startis 35 sportlast.

Neidude individuaalvõistlusel pälvis kuldmedali Julia Trynova (En Garde), kes võitis finaalis Dinara Anist (Tallinna Mõõk) torgetega 15 – 12. Pronksmedalid kuulusid Anneli Proosvälile (En Garde) ja Elisa Kikerpillile (Tartu Kalev). Kokku võistles selles kategoorias 27 noort sportlast.

Võistkonnavõistluse võitis noormeeste arvestuses Tallinna Mõõk I (koosseisus: Nikita Doronin, Aleks Kolesnik, Mathias Murumaa, Jan Joonas Pevkur) alistades finaalis võistkonda IREM (koosseisus: Valentin Altunin, Nikita Kozlov, Georgi Paškovski, Timur Santašov). Kolmanda koha saavutas võistkond Tallinna Mõõk II (koosseisus: Ott-Hendrik Erss, Jüri Khudobkin, Kirill Kolomijec, Nikita Lambinen). Kokku osales 8 meeskonda.

Neidude võistkonnavõistluse võitis Tallinna Mõõk I (koosseisus: Dinara Anis, Sandra Aus, Kristiin Nilisk), finaalis alistades Põhjakotka võistkonna (koosseisus: Diana Ivanova, Maria Kverfeld, Anna Maria Ludikainen, Leana Mironov) torgetega 45 – 29. Pronksmedali võitis seekord võistkond En Garde (Anneli Proosväli, Evelin Põder, Julia Trynova). Kokku võistles 5 võistkonda.