Reklaam sulgub sekundi pärast

Kergejõustik

toob sinuni Chanz

Johannes Erm teenis Götzises kolmanda koha!

Johannes Erm
Johannes Erm — FOTO: Scanpix

Täna lõppenud kõrgetasemelisel Götzise mitmevõistlusel saavutas Johannes Erm tubli kolmanda koha 8462 punktiga. Isiklikust rekordist jäi teda lahutama kõigest 22 punkti.

Kümnevõistluse võitjaks tuli Damian Warner 8677 punktiga ning teise koha sai Sven Rosen 8517 punktiga.

Kõik tulemused nähtavad SIIT

ENNE VÕISTLUST:

Meeste kümnevõistluses asuvad starti sise MM-i pronksimees Johannes Erm, Rooma EM-i normi jahtiv Risto Lillemets ja möödunud aastal 8000 punkti piiri ületanud Rasmus Roosleht.

Lillemetsa jaoks on tegu hooaja teise kümnevõistlusega. Avavõistlusel Itaalias kogus ta 7971 punkti, millega saavutas teise koha. Tema isiklik rekord 8156 punkti pärineb 2021. aastast. Erm ja Roosleht avavad oma hooaja Götzises, kus mõlemad osalevad esmakordselt. Ermi isiklik rekord on eelmisest aastast 8484 punkti ning Rooslehe parim tulemus 8010 punkti on samuti eelmisel aastal püstitatud.

Meeste kümnevõistluses on stardinimekirjas kolm meest, kelle isiklik rekord on parem kui Johannes Ermil. Need on kanadalane Damian Warner (9018 punkti), Grenada sportlane Lindon Victor (8756 p) ja austraallane Ashley Moloney (8649 p).

Naiste seitsmevõistluses teeb Götzise debüüdi Katre Sofia Palm, kes püstitas oma isikliku rekordi 5805 punkti möödunud aastal. Tugevaima isikliku rekordiga leiame stardinimekirjast hollandlanna Anouk Vetteri (6867 p).

Kergejõustik

toob sinuni Chanz