Siim-Sander Vene vasakul
Siim-Sander Vene vasakul — FOTO: Championsleague.basketball

Siim-Sander Vene koduklubi Jeruusalemma Hapoel sai korvpalli Meistrite liiga veerandfinaalseeria otsustavas kolmandas kohtumises koduväljakul suure 91:50 võidu Ateena AEK üle ning sellega tagati pääs Final Fouri.

Siim-Sander Vene sai 21 mänguminutiga kirja 15 punkti (kahesed 3/3, kolmesed 3/3) ja kolm lauapalli. Hapoeli resultatiivseim oli Levi Randolph 25 silmaga. AEK parimatena tõid Brynton Lemar 24 ja Vlado Jankovic 11 punkti. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

Final Fouri on peale eestlase koduklubi koha taganud veel Malaga Unicaja ja Telekom Basket Bonn. Neljas poolfinaali pääseja selgub täna õhtul, kui otsustava kolmanda kohtumise peavad Lenofo Tenerife ja BAXI Manresa.

ENNE KOHTUMIST:

Siim-Sander Vene koduklubi Jeruusalemma Hapoel võttis korvpalli Meistrite liiga veerandfinaalseeria avakohtumises 64:55 võidu Ateena AEK üle ning läks kahe võiduni peetavat seeriat 1:0 juhtima.

Kiirelt kolm viga teeninud Siim-Sander Vene nelja mänguminutiga kätt valgeks ei saanud. Hapoeli resultatiivseim oli Speedy Smith 20 punktiga. Levi Randolph toetas Iisraeli klubi 12 silmaga. AEK parimatena tõid Kenny Williams 18 ja Akil Mitchell 12 punkti.

Seeria teises mängus sai Jeruusalemma Hapoel võõrsil kindla 78:94 kaotuse AEK käest, mis tähendas, et poolfinaali pääseja selgub otsustavas kolmandas kohtumises.

Siim-Sander Vene sai teises mängus 16 mänguminutiga kirja kaheksa punkti (kolmesed 2/3, vabavisked 2/2) ja kaks lauapalli. Hapoeli resultatiivseim oli Levi Randolph 28 silmaga. AEK parimatena tõid Brynton Lemar 24 ja Akil Mitchell 14 punkti.