Robi Saarma vedas Paide Kalju vastu võidule ning pääses karikafinaali

Robi Saarma
Robi Saarma — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Evald Tipneri karikavõistluste esimeses suures poolfinaal mängus kohtusid Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju. Paide võitis kohtumise 3:1 ning tagas koha endale ka tänu sellele eurosarja koha.

Paide Linnameeskond tagas koha finaalis tänu võidule Nõmme Kalju FC üle. Seejuures näitas avapoolajal paremat minekut Tallinna meeskond, kes asus 27. minuti väravast ka juhtima. Jala sai valgeks Promise David, kes mängis end Pavel Marini söödu järel kaitsjatest osavalt mööda ning toimetas palli kindlalt võrku. Teisele poolajale tuli kodumeeskond Paide vastu aga uue hingamisega ning juba 52. minutiks oli tablool taas viik, sest nurgalöögijärgsest olukorrast oli resultatiivne Abdul Razak Yusif. Ka eduseisu ei tulnud kaua oodata: neli minutit hiljem oli Paide kasutada karistuslöök, mille Robi Saarma efektselt otse võrku saatis. 3:1 lõppseisu vormistas mängu neljandal üleminutil Predrag Medic, kes realiseeris Karl Mööli teenitud penaltilöögi.

Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 3:1 (52. Yusif, 56. Saarma, 93. pen Medic - 27. David)