VIDEO | Vigastuspausilt naasnud De Bruyne imeline esitus tõi Cityle üleminutitel Newcastle vastu võidu

Kevin De Bruyne
Kevin De Bruyne — FOTO: Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tuli tiitlikaitsja Manchester City võõrsil kohtumise viimasel veerandtunnil kaotusseisust välja ning võttis 91. minuti tabamusest 3:2 võidu Newcastle Unitedi üle.

Suurepärase tagasituleku pikalt vigastuspausilt tegi Kevin De Bruyne, kes kohtumise 69. minutil vahetusest mängu sekkus ning vaid 5 minutit hiljem (74.) City viigivärava (2:2) lõi. Aga see polnud veel kõik, Belgia pallivõlur andis 91. minutil võiduväravale imelise söödu.

Newcastle United - Manchester City 2:3  (35. Alexander Isak, 37. Anthony Gordon - 26. Bernardo Silva, 74. Kevin De Bruyne, 90+1. Oscar Bobb)