Alaba pärast mängu Eestiga: “Teadsime, et täna ei tule lihtne kohtumine, sest Eesti mängib kaitses hästi”

David Alaba
David Alaba — FOTO: Scanpix

Eesti jalgpallikoondis pidas täna oma viimase kodumängu EM-valiksarjas kui võõrustati tugevat Austriat eesotsas kapteni David Alabaga, kes mängib igapäevaselt vutti Hispaania kõrgliigas, Madridi Reali ridades.

Sport.tv3.ee uuris pärast mängu Austria koondise kaptenilt kuidas tänane mäng tema vaatevinklist oli, mis tunne oli üle pika aja sellise ilmaga mängida ning mis on tema ootused sel hooajal Madridi Realiga.

“Ma alati naudin koondise eest mängimist, teadsime, et täna ei tule lihtne mäng Eesti vastu. Nad on väga hea võistkond kaitses, mängivad väga sügavalt ja kompaktselt ning kiirrünnakute peale.” Alustas Alaba

“Sellise sarnase ilmaga ma olen harjunud mängima küll varem Saksamaal, aga nüüd mängin ma Hispaanias juba viimased 2 aastat ning täna tõepoolest oli väga külm.” Rääkis Alaba ilma kohta.

“Muidugi on Real Madridi ülesanne olla iga aasta tabeli esimene ning võita kõik, see juba on Madridi DNA-s. Peame töötama kõvasti tänavu selle nimel, et võita kõik. Meil on olemas see kvaliteet ja potentsiaal, et võita kõik trofeed ja see on iga aasta täpselt sama plaan.” Lõpetas David Alaba.