Jäähoki

toob sinuni Coolbet

Eesti - Itaalia U18
Eesti U18 - Itaalia U18 — FOTO: Catherine Kõrtsmik

Eesti U18 noortekoondis alustas IIHF I divisjoni B-grupi turniiri kaotusega Itaaliale.

Itaalia läks mängu juhtima mängu 17-ndal minutil Giacomo Marcazzani väravast, minuti pärast viis Alex Venturi Itaalia ette 2:0, millega mindi esimesele vaheajale.

Teise kolmandiku alguses teenis Itaalia karistusviske, kui Eesti mängija Arseni Koltsov mängis määrustevastaselt. Teisele vaheajale mindi Itaalia eduseisus 3:0.

Viimase kolmandiku lõpus vahetas Eesti väravavahi kuuenda väljakumängija vastu, kuid see vilja ei kandnud ja Itaalia vormistas mängu lõppseisuks 4:0.

Eesti U18 koondise väravavaht Daniel Nefedov tegi mängus 25 tõrjet, Itaalia väravavaht Carlo Giordani 21.