Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool lõpetasid Kalev/SNABBi ja Viimsi hooaja

Ben Shungu ja Heiko Rannula (paremal)
Ben Shungu ja Heiko Rannula (paremal) — FOTO: BC Kalev/Cramo

Eesti korvpalli Meistriliiga veerandfinaalseeriates selgusid täna kaks esimest poolfinaali pääsejat, kui BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks & Moorits teenisid kolmanda võidu.

Kalev/Cramo alistas kolmandat korda Tallinna Kalev/SNABB-i, kui täna võeti koduväljakul kindel 86:59 võit.

Võitjate parimatena viskasid Manny Suarez 14, Severi Kaukiainen 13, Kregor Hermet 12, Rauno Nurger 11 ja Leemet Böckler 10 punkti. Kaotajate resultatiivseimad olid Cameron Michael Campbell 20, Bailey Joel Hardy 12 ja Erik Keedus 10 silmaga. Kogu statistika nähtav siit.

Teise meeskonnana teenis 3:0 seeriavõidu veerandfinaalis Tartu Ülikool, kes alistas täna 72:65 Viimsi.

Tartu poolelt tõid parimatena Rinalds Malmanis 22, Märt Rosenthal 14 ja Devin Lee Harris 12 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Stefan Vaaks, kes tõi üleplatsimehena 26 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Tänases kolmandas kohtumises asus TalTech/Optibet 92:85 võiduga Avis Utilitas Rapla vastu seeriat 2:1 juhtima.

TalTechi parimatena tõid tänases kohtumises Gregor Ilves 16, Kasper Suurorg 15, Oliver Metsalu 14, Rasmus Andre 12 ning Gregor Kuuba ja Taavi Jurkatamm kumbki 11 punkti. Rapla resultatiivseimad olid Eric Lorenzo Hunter ja Martin Paasoja kumbki 21 silmaga. Kogu statistika nähtav siit.

Seeria neljas mäng peetakse neljapäeval (02.05) Raplas, Sadolini Spordihoones.

Kolmapäeval peavad neljandas veerandfinaalpaaris Pärnu Sadam ja Keila Coolbet oma neljanda kohtumise. Hetkel on Pärnu meeskond seeriat 2:1 juhtimas.