WRC

toob teieni VIVATBET

Rich Millener: Peame läbirääkimisi kõigiga, ka Tänaku ja Loebiga 

M-Spordi meeskonnajuht Richard Millener rääkis wrc.com-ile oma meeskonna olukorrast. Britt kinnitas ametlikult, et Briti meeskond peab läbirääkimisi Ott Tanaki ja Sebastien Loebiga.

Foto: Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Craig Breeni lahkumine Suurbritannias asuvast meeskonnast ja tema naasmine Hyundaisse kinnitati eelmisel nädalal, kuid Millenerilt ja M-Spordilt pole siiani mingeid uudiseid veel olnud.

"Meil on aega," ütles Millener. „Monte registreerimine lõppeb 16. detsembril – see annab meile kuu aega asjade klaarimiseks. Olen kindel, et enne seda on meil uudiseid.

"See kõlab nagu klišee, aga tõesti, me räägime kõigiga järgmisest aastast. Võimalusi on veel palju. Loomulikult räägime Gus Greensmithi ja Pierre-Louis Loubet`iga - mõlemal oli 2022. aasta hooaeg meiega edukas ja me oleme huvitatud nendega koostööd jätkamast.

Millener tunnistas, et Ott Tänaku nimi on aruteludes sees.

"Nagu ma ütlesin, räägime kõigiga. Nende hulka kuuluvad ka Tänak ja Loeb. Oleme kindlad, et Ford Puma Rally1 on konkurentsivõimeline auto ja teame, mida järgmiseks hooajaks ootame."

„Töö Sébiga oli üks 2022. aasta tipphetki – nagu võite ette kujutada, oli Monte Carlo võitmine erakordne viis uue hübriidpõlvkonna käivitamiseks.

"Vaatame, mida järgmised neli nädalat toovad."

WRC

toob teieni VIVATBET