Tartu purustas esimeses play-off kohtumises Viimsi, Pärnu alistas Kullamäe 200. mängus Keila

Tartu Ülikool
Tartu Ülikool — FOTO: Diana Jesin

Eesti korvpalli Meistrivõistlustel jätkusid veerandfinaal kohtumised, kus avamängu pidasid omavahel Tartu Ülikool ja Viimsi ning Pärnu Sadam ja Keila Coolbet. Võitjatena lahkusid Tartu ja Pärnu.

Tartu võttis väga veenva võidu Viimsi üle, kui võitsid kohtumise suisa 40 punktiga. Lõppskooriks tablool jäi 105:65. Võitjate poolt tegi enim skoori Rain Veideman, kes viskas 21 punkti, võttis kaks lauapalli ning andis kaks resultatiivset söötu. Viimsi parim oli Aleksander Oliver Hint 18 punkti ja seitsme lauapalliga.

Pärnu Sadam oli kodus üle Keila Coolbetist tulemusega 79:71. Tegemist oli peatreeneri Gert Kullamäe 200. mänguga Pärnu peatreenerina. Võitjate poolt tõi enim punkte 25 minutiga Menno Dijkstra, kelle arvele jäi 25 silma. Keila parim oli omakorda Kristen Kasemets, 23 punktiga. Samuti oli Pärnu poole pealt väga lähedal kolmikduublile Siim-Markus Post, kelle arvele jäi täna 14 punkti, 13 lauapalli ning 9 resulatiitvset söötu.