U20 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel selgusid poolfinalistid

Olerex Tartu neiud võtsid jaanuaris toimunud EVF karikavõistlustel hõbemedali
Olerex Tartu neiud võtsid jaanuaris toimunud EVF karikavõistlustel hõbemedali — FOTO: Volley.ee

Noorte U20 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel võrkpallis on selgunud neli noormeeste ja kolm neidude poolfinalisti. Finaalturniir toimub 30.-31. märtsil TalTechi spordihoones.

Neidude veerandfinaalis võitis Selver Tallinn Spordikool I  3:1 ja 3:0 Võrkpalliklubi Täht Tallinna, Rae Spordikool kahel korral 3:0 Rakvere Spordikooli, Olerex Tartu I samuti 3:0 ja 3:0 Võru Spordikooli. Poolfinaalkohale on lähedal ka Viljandi Spordikool/VilVol, kes võõrsil peetud kohtumises Pärnu Spordikoolile geimi ei loovutanud.

Korduskohtumine toimub täna kell 19.15 Viljandi spordihoones ja kui Viljandi esindus võidab vähemalt kaks geimi, kohtutakse poolfinaalis Selveriga. Teises poolfinaalis mängiksid siis Rae ja Olerex Tartu.

Noormeeste arvestuses jõudsid poolfinaali Neemeco Gerardo’s Toys/Kohila vald, Selver Tallinn Spordikool I, Spordiklubi Tats/Rae Spordikool ja Põltsamaa Spordikool. Neemeco võitis Võrkpalliklubi Täht Tallinna vastu esimese mängu 3:1, kuid kaotas teise kohtumise 2:3 tulemusega.

Tats kaotas Olerex Tartu I võistkonnale avamängu 0:3, kuid võitis teise 3:0 ja kuldse geimi 25:16 resultaadiga. Selver oli Tartu SS Kalevist kahel korral parem 3:0 tulemusega. Põltsamaa jäi Rakvere Spordikoolile kodusaalis 2:3 alla, kuid võttis Rakveres peetud korduskohtumises 3:1 võidu.

Final Four turniiri poolfinaalides mängivad Neemeco ja Selver ning Tats ja Põltsamaa. Nii neidude kui noormeeste poolfinaalid toimuvad 30. ja medalimängud 31. märtsil TalTechi spordihoones.

Neidude ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning noormeeste ajakava ja tulemused SIIN