TalTech/Tradehouse kindlustas võiduga Viljandi Metalli üle esikohta

Naiste Meistriliigas toimus reedel liidrite heitlus, kui vastamisi läksid turniiritabeli esimene TalTech/Tradehouse ja teine Viljandi Metall. Kindla võidu võtnud TalTech kasvastas turniiritabelis eduseisu, kirjutab volley.ee.

Foto: TalTech/Tradehouse

Kodusaalis mänginud TalTech võitis avageimi 25:22 tulemusega. Teine ja kolmas geim kujunesid erinevalt esimesest ühepoolseks, kui külalised kogusid vastavalt 16 ja 15 punkti, mis tähendas koduvõistkonna 3:0 (25:22, 25:16, 25:15) võitu.

Rünnakuid 38-protsendiliselt lahendanud Maren Mõrd tõi võitjatele üleplatsimängijana 15 ja Milja Raitis 9 punkti. Kerttu Lääne lõpetas Viljandi naiskonna ridades kohtumise 12 punktiga. Võõrustajate rünnakuprotsent oli 41 ja külalistel 31, blokipunktide arvestuses oli TalTech parem ühe punktiga (2-1).

TalTechi naiskond püsib ainsana kaotuseta, olles võitnud kõik viis mängu. Viljandi esindus on kuuest mängust võitnud neli. Punkte on naiskondadel vastavalt 15 ja 11. Tegemist oli TalTechi ja Viljandi tänavuse hooaja teise omavahelise kohtumisega, kui oktoobri lõpus jäi Viljandis 3:0 (25:17, 25:19, 25:20) tulemusega peale TalTech.

Laupäeval kell 17 võõrustab turniiritabeli viies võistkond Rae Spordikool/VIASTON kaks kohta madalamal asuvat BARRUS/Võru Võrkpalliklubi ja kell 17.15 Viljandi Metall kolmandat kohta hoidvat Tartu Ülikool/Bigbanki. Pühapäeval kell 17 lähevad Viimsi koolis vastamisi neljandal kohal paiknev Viimsi/Tallinna Ülikool ja Tartu Ülikool/Bigbank.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN