Amanda Nunes võitles end UFC ajalukku

Kõigi aegade parimaks naisvabavõitlejaks peetav Amanda Nunes kaitses Felicia Spenceri vastu edukalt oma UFC sulgkaalu meistritiitlit, jõudes sellega ajaloolise tähiseni.

Oma 11. järjestikuse võidu noppinud Nunes kerkis UFC ajaloos esimeseks võitlejaks, kes kahes kaalukategoorias meistritiitleid hoidnud ja mõlemat edukalt kaitsnud. Läinud detsembris kaitses ta Germaine de Randamie vastu juba viiendat korda kääbuskaalu tiitlit.

Spencer pidas matšis kõik viis raundi vastu, aga kohtunikud määrasid üksmeelselt võidu Nunesele, kes kordas 124 sooritatud löögiga oma karjääri rekordit. Sellise tümitamisega sai vastase nägu loomulikult korralikult ära lõhutud.

Nunes jagas pärast kohtumist Spencerile palju kiidusõnu, ent oma võimalustes oli ta kohe alguses kindel. “Kui ta mulle esimese hoobi kirja sai, teadsin kohe, et ta ei löö mind nokauti,” ütles Nunes, kellel nüüd tiitlimatšides võite kokku kaheksa.

32-aastane Nunes pole alates 2014. aastast ühtegi võitlust kaotanud ning tal on UFC-s kokku kirjas 13 võitu, mis on naiste arvestuses rekord.

Kommentaarid puuduvad