„Täiega risti“ vaidleb avasaates: kas Neymar PSG-s oli läbikukkumine või mitte?

Jalgpallisaate „Täiega risti“ avaosas arutavad saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar tuliselt selle üle, kas värskelt Pariisi Saint-Germainist Saudi Araabia liigasse Al-Hilali meeskonda siirdunud Neymari kuueaastane periood Prantsusmaa suurklubis oli tema enda ja klubi jaoks läbikukkumine või mitte.

Kas hunnik Prantsusmaa tiitleid, klubi prestiiži üldine tõus ja paar võrdlemisi edukat eurohooaega kaaluvad üles selle, et suurt eesmärki – Meistrite liiga tiitlit – PSG koos Neymariga ei saavutanud?

Lisaks vaadatakse üle viimased arengud nii Hispaania, Itaalia kui Inglismaa kõrgliigades. Miks on Real Madridi äss Jude Bellingham hooaja alguses kohe nii resultatiivne olnud ning kes on FC Barcelona järgmine verinoor tähehakatis? Premier League’is arutatakse põhjalikult selle üle, kas Manchester City võib juba meistriks kroonida või on mõne nende konkurendi seis piisavalt hea, et Pep Guardiola võidumasinale tänavu kaikaid kodaratesse visata.

Uus saade „Täiega risti“ toob iganädalaselt meelelahutuslikus võtmes jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Saatejuhtideks on jalgpallitreener Joel Indermitte ja jalgpalliajakirjanik Raul Ojassaar, aga lisaks neile hakkavad saatest läbi käima ka erinevad külalised.

„Täiega risti“ leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Näita 4 kommentaari

Olen just oodanud midagi, mis välismaist jalgpalli ka lahkaks süvitsi. Pange edasi!

Vasta

Väga mõnus vaatamine/kuulamine. Tänud!

Vasta

Aitäh, uus saade juba uuel nädalal!

Vasta

kas vaatajaküsimusi saab ka küsida mingi aeg?