“Täiega risti”: Rauno Sappinen loodab, et Chelsea uus Drogba on juba leitud

Jalgpallisaate “Täiega risti” seekordses osas on külas Eesti koondise ründaja Rauno Sappinen, kes ravib parasjagu ränka põlvevigastust, mille ta kuu aega tagasi Iisraelis mängides õnnetul kombel sai.

Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar räägivad Sappineniga esmalt tema põgusast Iisraeli-perioodist, enne kui liiguvad jutuga Chelsea kesise hetkeolukorra juurde – nimelt on Sappinen olnud lapsepõlvest saati Chelsea toetaja. Miks ei ole ükski peatreener suutnud viimase aasta-poolteise jooksul meeletute summade eest kokku ostetud pallureid korralikult mängima panna?

Saate teises osas vaadatakse tagasi Meistrite liiga alagrupiturniiri avavooru säravamatele sündmustele ja kildudele, samuti analüüsitakse põhjalikult pühapäevast suurlahingut Atletico Madridi ja Real Madridi vahel, mis mõneti ootamatult Atletico 3:1 võiduga lõppes.

Jutuks tulevad veel Juventuse tragikoomilised äpardused nädalavahetuse mängus Sassuologa ning Amsterdami Ajaxi ja Feyenoordi mängu katkestanud fännide sekkumine. Samuti avaldab Sappinen oma unelmate algkoosseisu.

Vaata lähemalt juba “Täiega risti” uuest saatest!

rauno sappinen
Rauno Sappinen “Täiega risti” saates — FOTO: TV3
rauno sappinen
Rauno Sappinen “Täiega risti” saates — FOTO: TV3

„Täiega risti“ on uus iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahest on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

“Täiega risti” leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad