“Täiega risti”: Meistrite liiga kümme suuremat soosikut

Värske jalgpallisaade “Täiega risti” keskendub seekord kahele peamisele teemale: saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar räägivad ja vaidlevad seekord nii Eesti koondise suure kaotuse kui Meistrite liiga soosikute üle.

Eesti koondise 0:5 kaotus Rootsile oli Sinisärkide jaoks paras reality check. Miks oli Eesti meeskond mängus sedavõrd kehv ning mida oleks meil lähiaastatel vaja, et sellised nukrad mängud ja skoorid jääksid ajalooks?

Saate teises ja kolmandas osas keskendutakse juba järgmisel nädalal algavale Meistrite liiga põhiturniirile. Saatejuhid on koostanud oma Meistrite liiga jõujoonte edetabeli, kust selguvad need kümme meeskonda, keda nad peavad hetkeseisuga kõige tõenäolisemateks Meistrite liiga võitjateks.

Anna ka sina kommentaarides teada, keda pead Meistrite liiga selle hooaja suurimaks favoriidiks!

Vaata lähemalt juba “Täiega risti” uuest saatest:

„Täiega risti“ on uus iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahest on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

“Täiega risti” leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad