Video: Kelly Sildarul sai operatsioon tehtud

Kelly Sildaru
Kelly Sildaru — FOTO: Kelly Sildaru Instagram (kuvatõmmis)

Ameerika Ühendriikides toimuvateks X-mängudeks valmistudes treeningul kukkunud freestyle-suusataja Kelly Sildaru põlvevigastus osutus kardetust tõsisemaks, mistõttu lõpetas olümpiapronks tänavuse hooaja.

Varem kuus korda ekstreemspordi mainekal suurvõistlusel võidutsenud Kelly Sildaru kukkus jaanuaris, kaks päeva enne oma trumpala ehk pargisõidu starti. 

“Läksin esimest hüpet tegema ja liikusin natuke kaugemale kui tavaliselt. Spin läks natuke üle ja maandusin kehvasti. Kukkumine iseenesest ei olnud väga hull, aga parema jala põlv sai vigastada,” kommenteeris Kelly täna suusaliidu vahendusel.

“Otsustasin kohe esimesel võimalusel koju lennata, et vajalikud uuringud teha. Praeguseks on selgunud, et olen vigastanud oma eesmist ristatisidet [ACL-i] ja samuti on viga saanud ka menisk.

Kuna vigastus osutus kardetust oluliselt tõsisemaks, siis ma vajan operatsiooni. Kahjuks tähendab see seda, et minu tänavune hooaeg on läbi ning nüüd tuleb hakata korralikult taastusravile keskenduma, et saaksin oma põlve uuesti tugevaks ja siis ka juba uuesti suuskadele.”

Täna jagas Kelly oma Instagrami kontol pilti tekstiga “Surgery done” (operatsioon tehtud)

 

TikTokis lisas Sildaru ka lühikese video:

@kellysildaru Surgery done ✅ #acl #injury #aclsurgery #surgery #hospital #minivlog #tiktokvlog #foryou #CapCut ♬ Until I Found You (Sped Up) – Heaven When I Held You Again How Could We Ever Just Be Friends – Hiko

Siit näeb Sildaru kukkumist, mis lõpetas kahjuks tema hooaja.