Naiste käsipalli meistrivõistlustel lähevad vastamisi kaotuseta tiimid

Marjette Maie Müntser (palliga) demonstreerib SK Tapa võitlusvaimu, mida loodetakse kolmapäeval pealinna kaasa võtta
Marjette Maie Müntser (palliga) demonstreerib SK Tapa võitlusvaimu, mida loodetakse kolmapäeval pealinna kaasa võtta — FOTO: Marie-Johanna Kippar/Eesti Käsipalliliit)

Enne kui Eesti käsipallivõistlused lähevad pisukesele koondisepausile, kui meeste koondis MM-valikturniiril platsile astub, jõutakse ka naiste karikavõistlustel pidada üks kohtumine. Kolmapäeva õhtul lähevad Kristiine Spordihallis vastamisi turniiri võitudega alustanud KPK Mella/Tallinna SK ja SK Tapa/Tapa valla SK.

Hooaja eel mitmete HC Tabasalu mängijatega täienenud SK Tapa ning iga aasta favoriitide ringi kuuluv Mella alustasid mõlemad karikaturniiri võitudega Aruküla/Mistra üle. Eelmisel hooajal jäi omavahelistes matšides kindlalt peale tänavu Tallinna Spordikooli nime kasutav naiskond. Avamängus olid mõlemal tiimil kindlad liidrid, kui lääne-virulaste rongi vedasid Karina Kuul, Laura Kärner ja Marjette Maie Müntser ning pealinlastel lisaks õdedel Inga ja Anastasija Bušinale veel Diana Laosaar.

“Meid on naiskonda sõbralikult vastu võetud, keskkond on Tabasaluga sarnane ning suhted on nii treeneritega kui kaasmängijatega head. Kuna ka Tapa käsipallistiil on sarnane, siis oleme ka platsil kiiresti klapi leidnud. See aga ei tähenda, et kolmapäeval midagi lihtsalt tuleb. Peame oma kaitse korralikult tööle saama, rünnakul etteantud kokkulepetest kinni pidama ning tehnilist praaki vähendama. Sel juhul on meil kõik võimalused punktide võtmiseks olemas,” alustas hooaja eel Tabasalust Tapale siirdunud Hannah Mänd.

“Esimeses karikavõistluste kohtumises nägime omad nõrgad kohad ära . Kuna meil on koosseisus toimunud teatud muutusi, siis ei suutnud me õiget rütmi hoida. Tapa mängis väga hea avamängu ning teame, et nad võitlevad alati lõpuni ning midagi niisama meile ei anna. Aga ka meie üritame oma esitust parandada ning eesmärgiks on ikka kodupubliku ees võit Kristiinesse jätta,” lõpetas Mella pallur Anastassia Volkova.

Naiste meistrivõistluste kohtumine sel nädalal:

25.10 19.10 Kristiine Spordihall KPK Mella/Tallinna SK – SK Tapa/Tapa valla SK

 

Vahendas, handball.ee