Viimsi teenis treeningmängus TalTechi üle võidu

Oliver Suurorg
Oliver Suurorg — FOTO: KK Viimsi Facebook

Enne aprilli lõpus algavaid Eesti liiga play-off mänge, kus Viimsi läheb veerandfinaalis vastamisi Tartu Ülikool & Maks ja Moorits meeskonnaga, on neil plaanis pidada kolm kontrollkohtumist-treeningmängu, millest esimene peeti eile.

Viimsi rivistuses oli tagasi ka vigastuspausilt naasnud tagamängija Jorgen Rikberg.

Viimsi võttis treeningmängus TalTechi üle 76:64 võidu.

Esimene veerandaeg oli mõlemalt poolt resultatiivne ning lõppes viimsilaste napi eduga, 22:21. Ka teinegi veerandaeg kulges võrdselt, Viimsi võitis selle 19:17 ning juhtis poolajaks 41:38.
Kolmas veerandaeg kuulus jällegi viimsilastele ja nad võitsid selle 20:14, samuti viimase neljandiku numbritega 15:12. Kogu mäng seega Viimsile 76:64.

Meeskonna kapten Oliver Suurorg viskas Viimsi parimana 19 punkti ja võttis maha 7 lauapalli. Tydus Verhoeven lisas 12 punkti ja 6 lauapalli, Kristjan Kokk 10 punkti ning samuti 6 lauapalli. Meeskonna skoori panustasid ka Stefan Vaaks 9 ning Aleksander Oliver Hint ja naasnud Jorgen Rikberg kumbki 7 punktiga, Vaaks noppis lisaks veel 5 lauapalli. Vastaste suurim skooritegija Kasper Suurorg, viskas oma meeskonna kasuks 15 punkti.

Teine treener Dmitry Kolomyychenko võttis võidu järgmiselt kokku: “Treeneritena me ei saa kunagi olla 100% rahul, sest alati on mõni detail või mänguline element, mida parandada, paremini teha. Aga vorm on hetkel hea ning poistelt tugev sooritus. Võit on võit.”

“Isiklikult oli tore jälle paltsil olla ja mängida. Mänguga saame rahul olla, ajasime enda asja, vaatasime mis tuleb välja ning mille kallal tööd veel teha. Võita on alati hea,” ütles pärast mängu vigastuspausilt naasnud Jorgen Rikberg.

Järjekorras teine treeningmäng toimub juba homme, 13. aprillil algusega 19:00 Tallinna Kalev/Snabb vastu.