Viimsi jõudis poolfinaalist võidu kaugusele

Viimsi/Sportlandi mängumehed tähistamas
Viimsi/Sportlandi mängumehed tähistamas — FOTO: Viimsi/Sportland Facebook

Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalseeria teises omavahelises kohtumises võttis Viimsi/Sportland võõrsil 88:77 võidu TalTech/OPTIBETI üle ning läksid kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima.

Tänases kohtumises olid Viimsi resultatiivseimad kaks keskmängijat, Malik Toppin tõi 21 ja Ronalds Zakis 18 punkti. Devin Lee Harris toetas meeskonda 14, Karl-Johan Lips 13 ja Egert Haller 11 silma. TalTechi parimatena viskasid Gregor Ilves 19 ja Kristaps Gluditis 17 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Seeria kolmas ja võimalik, et viimane kohtumine toimub tuleva nädala neljapäeval Viimsi kodusaalis.

Enne kohtumist:

Korvpalli Meistriliiga veerandfinaalide avakohtumises võttis Viimsi/Sportland koduväljakul 85:79 võidu TalTech/OPTIBETI üle. Karl-Johan Lips tõi võitjate parimana 21 punkti ja 11 lauapalli. Ronalds Zakis toetas Viimsi meeskonda 17 ja Devin Harris 15 silmaga. TalTechi resultatiivseimad olid lätlane Kristaps Gulditis 21 ja ukrainlane Anatoly Shundel 15 punktiga.

Põhihooajal võtsid mõlemad meeskonnad omavahelises mängus koduväljakul kindla võidu. Viimsi võitis detsembris toimunud kohtumise 101:75 ning veebruaris võttis TalTech oma koduväljakul kindla 91:77 võidu.