Viimasel veerandajal võimu näidanud Kalev/Cramo asus Viimsi vastu seeriat juhtima

BC Kalev/Cramo mängumehed
BC Kalev/Cramo mängumehed — FOTO: BC Kalev/Cramo Facebook

Paf korvpalli Meistriliigas jätkusid täna poolfinaalid, kui esimese mängu pidasid seerias põhiturniiri võitja BC Kalev/Cramo ja põhiturniiri neljas meeskonda Viimsi/Sportland.

Koduväljakul mänginud Cramo sai kolme võiduni peetavas seerias avakohtumises tänu tugevale viimasele veerandajale 88:73 (17:23, 26:20, 26:23, 19:7) võidu Viimsi üle.

Võitjate resultatiivseimad olid Oleksandr Kovliar 18, Hugo Toom 15 ning Martins Meiers ja Kristjan Kitsing kumbki 13 punktiga. Kaotajate parimatena viskasid Ronalds Zakis 17 ja Malik Toppin 12 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Seeria teine kohtumine peetakse laupäeval, 6. mail Viimsis.

ENNE KOHTUMIST:

BC Kalev/Cramo alistas play-offide avaringis 3:0 Tallinna Kalev/Audentese ning Viimsi samasuguse saldoga (3:0) TalTech/Optibeti.

Teises paaris asus Pärnu Sadam eile õhtul võõrsil Tartu Ülikool Maks & Mooritsa üle võetud 71:56 võiduga seeriat 1:0 juhtima. Võitjate resultatiivseimad olid Isaiah Hart 15, Sverre Aav ning Matthew Nicholas McCarthy 14 ja Robert Valge 10 punktiga. Kaotajate parimatena viskasid Gordon Jitaurious 13 ning Tomas Pavelka ja Andrii Voinalovych kumbki 9 silma

(Tartu alistas veerandfinaalseerias 3:0 Keila KK. Pärnu oli kõige põnevamas seerias 3:2 üle Avis Utilitas Rapla meeskonnast.)