Euroliiga: kas Barcelona saab Münchenis hakkama?

Turkish Airlines Euroliiga play-off-mängud on jõudnud staadiumisse, mil sel nädalal võib selgeks saada, kes kuulub selle aasta Final Four hulka.

Madridi Real võitis juba seeria seisuga 3:0, Efes juhib oma seeriat 2:1, kuid ülejäänud mängude seeriad on seisuga 1:1. Barcelona küll kaotas oma kodumängu, kuid nende veerandfinaali tee jätkub täna Bayern Munichi vastu.

Euroliiga uustulnuk Monaco sai ühe võidu ja ühe kaotuse Piraeusis, mil mindi vastu kohaliku Olympiacosega. Monacos mängivad meeskonnad oma kolmanda ja neljanda omavahelise mängu kolmapäeval ja reedel.

Armani Milano ja Istanbuli Efesi seis on praegu 2:1 Efesi kasuks. Meeskonnad mängisid juba teisipäeval ning mängivad ka neljapäeval Efesi kodus Türgis. Itaalia meeskond lõpetas põhihooaja kolmandana, mil tiitlikaitsjad Istanbulist lõpetasid kuuendana.

Real Madrid võitis mugavalt Maccabi Tel Avivi skooriga 3:0 ning neljandat mängu Iisraelis pole neil vaja enam mängida. Real lõpetas Euroliiga põhihooaja neljandana ning Maccabi viiendana.

Sel nädalal näidatakse kõiki veerandfinaali mänge.

AJAKAVA:

Kolmapäev, 27. aprill

21.15 Bayern - Barcelona (TV3 Sport, Go3),

21.45 Monaco - Olympiacos (TV3 Sport Open, Go3).

Neljapäev, 28. aprill

20:15 Anadolu Efes - Armani (TV3 Sport 2, Go3),

Reede, 29. aprill

21.30 Bayern - Barcelona (TV3 Sport, Go3),

21.45 Monaco - Olympiacos  (TV3 Sport Open, Go3).