Ametlik! Kaunase Žalgiris palkas uueks peatreeneriks Kazys Maksvytise

ZaIgiris
May 11, 2021, Saint Petersburg, Russia: Coach Kazys Maksvytis of Parma Perm in action during the 2020/2021 VTB United League Playoffs Game 1 between Zenit Saint Petersburg and Parma Perm at Sibur Arena. (Credit Image: © Maksim Konstantinov/SOPA Images via ZUMA Wire)

Kaunase Žalgirise korvpallimeeskond lõpetas peatreener Jure Zdovciga lepingu ning palkas uueks peatreeneriks Kazys Maksvytise.

Eelmise aasta oktoobri keskpaigast peatreeneri ametit pidanud Jure Zdovc lahkub Zalgirisest vastastikusel kokkuleppel ning peatreeneri ameti võtab üle teisipäevast alates 44-aastane Leedu koondise peatreener Kazys Maksvytis, keIIega tehti 2+1 Ieping.

“Kõigepealt tahaks tänada treener Zdovci tema töö ja pühendumise eest. Jure liitus meeskonnaga raskel ajal ning ta püüdis meeskonda aidata ja väärib selle eest suurt kiitust,” lausus Žalgirise direktor Paulius Motiejunas.

“Otsustasime muudatuse teha juba praegu. Pole saladus, et Maksvytis peab suve veetma Leedu meeste korvpallikoondises töötades, seega saab ta selle hooaja kuud kasutada nii mängijate ja treeneritega tutvumiseks, kui ka oma filosoofia ja mentaliteedi edasiandmiseks inimestele, kes klubisse jäävad” lisas klubijuht.

Maksvytis juhendas viimati Parmat, kuid lahkus Venemaa klubi juurest pärast Ukraina sõja algust.