Raplas alistas koduväljakul TalTechi ja viis seeria otsustava viienda mänguni

Rapla pink rõõmustamas
Rapla meeskond rõõmustamas — FOTO: Siim Solman

Eesti korvpalli Meistriliiga veerandfinaalseerias võttis Avis Utilitas Rapla neljandas kohtumises koduväljakul 80:74 võidu TalTech/Optibeti üle ning viigistas seeria 2:2 peale.

Rapla resultatiivseimad olid Eric Lorenzo Hunter 26, Martin Paasoja 16, Malik Xavier Pope 15 ja Obrad Tomic 13 silmaga. TalTechi parimatena tõid tänases kohtumises Kasper Suurorg 21 ja Rasmus Andre 20 punkti. Kogu statistika nähtav siit.

Seeria otsustav viies mäng peetakse sel pühapäeval (05.05) Tallinnas, TalTechi Spordihoones (17.00).

Teises tänases kohtumises alistas koduväljakul mänginud Pärnu Sadam kindlalt 87:67 Keila Coolbeti ning pääses 3:2 seeriavõiduga poolfinaali.

Pärnu resultatiivseimad olid Menno Dijkstra 20, Siim-Markus Post 19 (lisaks 8 lauapalli ja 9 korvisöötu) ning Troy Barnies ja Brandon Cole Alston kumbki 15 silmaga. Keila parimatena viskasid Ihor Serheyev 17, Karlis Zunda ja Kristen Kasemets kumbki 13 ning Kevin Anthony Johnson 12 punkti.

Poolfinaali olid juba varem koha taganud tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks & Moorits, kes alistasid oma veerandfinaalseeriates 3:0, vastavalt Tallinna Kalev SNABB-i ja Viimsi.

Poolfinaalides lähevad vastamisi Tartu ja Pärnu ning Kalev ja Rapla ning TalTechi otsustava kohtumise võitja.