Kyrie Irvingu võimas ühe käega alley-oop pealtpanek
Kyrie Irvingu võimas ühe käega alley-oop pealtpanek — FOTO: Scanpix

Korvpalliliigas NBA võttis Dallas Mavericks läinud öösel toimunud kohtumises Brooklyn Netsi üle 119:107 võidu.

Üleplatsimeheks kerkis selles kohtumises oma endise koduklubi vastu Mavericksi tagamängija Kyrie Irving, kes viskas 36 punkti. Suurepärase mängu tegi taas ka Luka Doncic, kellel jäi vaid üks korvisööt puudu kolmikduublist. Sloveenia imemees sai 43 minutiga kirja 35 silma, 18 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu. Kaotajate parimana tõi Mikal Bridges 28 punkti. Kogu statistika nähtav siit.

Vaata, millise vägeva pealtpanekuga sai kolmandal veerandajal hakkama 31-aastane ja 188 cm pikkune Kyrie Irving.