Suur spordinädal 3spordis. Üle 100 tunni otseülekandeid tõsisele spordifännile!

Spordielu on tänaseks pärast pausi uuesti hoo sisse saanud ja TV3 Sport kanalitel jagub vaatamist kõigile spordisõpradele. Sel nädalal on ekraanil üle 100 tunni otseülekandeid.

UEFA Meistrite liiga

Tippliigad on raskuste kiuste oma tänavused meistrid välja selgitanud, aga sellega suur jalgpall ei lõppe. Sel nädalal naaseb mängudega UEFA Meistrite liiga, kus hakatakse välja jagama viimaseid veerandfinaalide pileteid. Mitmete suurte mängude seas on kahtlusteta kõige põnevam etendus reedeõhtune Manchester City – Real Madrid kohtumine.

UEFA Euroopa liiga

Pausilt on tagasi ka tugevuselt teine eurosari ja Euroopa liigale saab hakata kaasa elama juba alates kolmapäevast. Väga huvitavate vastasseisudega lõpetatakse ka seal mängud kaheksandikfinaalides ja juba uue nädala alguses alustatakse veerandfinaalidega.

NBA

Eelmisel nädalal uuesti käivitunud NBA on hakanud kiirelt liikuma põhiturniiri lõpu suunas. Jätkub pingeline jagelemine viimaste play-off’i piletite ja asetuste nimel. TV3 Sport kanalitel on sel nädalal maailma kõige tugevamast kossuliigast kavas kokku ligi 20 otseülekannet.

MotoGP

Pärast nädalast puhkust jätkub MotoGP hooaeg Brno Grand Prix’ga. Prantslane Fabio Quartararo läheb Tšehhis jahtima oma kolmandat järjestikust võitu. Yamaha sõitja on pärast tiitlikaitsja Marc Marquezi hooaja avaetapil tulnud vigastust kerkinud tänavuseks suurfavoriidiks.

MXGP

Tsiklid põrisevad sel nädalavahetusel ka Lätis, kui pärast viiekuulist pausi jätkub motokrossi MM. MXGP karussell jääb Lätti isegi pikemaks ajaks, sest pühapäevasele Läti GP-le järgnevad uuel nädalal Riia GP ja Kegumsi GP.

Poks

Kui UFC-l oli “võitlussaar”, siis profipoks jätkub uues normaalsuses “võitluslaagriga”. Inglismaal, Brentwoodis on 7. augustil kavas teine neljast võitlusõhtust. Põhimatšis on esimest korda ajaloos ühes tiitlimatšis vastakuti kaks briti naispoksijat, kui Terry Harper kohtub Natasha Jonesiga.

UFC

Võitlusspordi sõbrad saavad sel nädalal kaasa elada ka järjekordsele UFC Fight Night võitlusõhtule, mille maiuspalaks on raskekaalu matš Derrick Lewise ja Aleksei Oleiniki vahel. Mõlemad mehed lähevad otsima oma kolmandat järjestikust võitu.

Kommentaarid puuduvad