Hamburgi fännid tähistamas
Hamburgi fännid tähistamas — FOTO: Kuvatõmmis videost

Täna õhtul toimus Bundesliga 2. viimane mängudevoor ning selgusid kes saavad võimaluse tuleval hooajal mängida Bundesligas.

Hamburgi fännid jooksid väljakule pärast seda, kui nende meeskond alistas Sandhauseni 1:0, arvates, et on tõusnud Bundesligasse. Kuid sel ajal, kui väljakul pidustused käisid, mängis tabelis Hamburgist vaid kahe punktiga maha jäänud Heidenheim endiselt Regensburgi vastu.

Seisul 2:1 vajas Heidenheim tõusmiseks kahte väravat. Ent 93. minutil löödi lisaajal viigivärav, algas jalgpalli üks suuremaid  tagasitulekuid, enne kui Tim Kleindienst lõpetas 99. minutil võimatu missiooni, mis tähendas, et Heidenheim tõusis Bundesligasse.

Varsti said Hamburgi fännid teada, mis juhtunud oli ning pidustused muutusid peagi ahastuseks, sest toetajad mõistsid, et nad ei tõusnud tulevaks hooajaks kõrgliigasse veel. Tänu Bundesliga play-off formaadi tõttu on veel võimalik Hamburgil tõusta küll Bundesligasse, aga siis tuleb alistada Bundesligas tänavu 16. koha saanud Stuttgart.