Manchester Unitedi mängijad
Manchester Unitedi mängijad — FOTO: Scanpix

Eile õhtul jätkusid Meistrite liiga alagrupi kohtumised, kus toimusid 3. vooru matšid.

Väga tuliseks läks mäng Inglismaal, Old Traffordil, kui Manchester United asus kohtumist juhtima alles 72. minutil Harry Maguire peaga löödud väravast. 95. minutil tegi aga McTominay penaltikastis vea ning kohtunik fikseeris penalti. Kohtunik andis samuti märku, et see on kohtumise viimane võimalus ning peale seda vilistatakse kohtumine lõppenuks. Omavahel astusid vastamisi Jordan Larsson ja Andre Onana, kus võitjana väljus viimane.

Standings provided by Sofascore

Karl Jakob Hein vaatas eile pingilt, kuidas tema koduklubi alistas võõrsil Sevilla tulemusega 2:1 ning Arsenal läks ka pärast tähtsat võitu uueks alagrupi liidriks.

Real Madrid jätkab samal ajal täiseduga, kui eile sõideti külla Portugali klubile Bragale, kes alistati 2:1 tänu Rodrygo ja Bellinghami väravatele. Samuti sai napi võidu Napoli, kes mängis Saksamaal Berliini Unioniga, kes on alagrupi viimane 3 kaotusega.

Põnev on ka Grupp-D`s pärast kolme mängu, kui alagrupi juhivad Milano Inter ja Real Sociedad, kellel mõlemal on 7 punkti. Portugali klubi Benfica on null punkti peal.