Kas Kevin De Bruyne värav Bernabeul oleks tohtinud lugeda!?

Manchester City mängijad tähistamas
Manchester City mängijad tähistamas — FOTO: Scanpix

Eile õhtul toimus põnevuskohtumine Madridi Reali ja Manchester City vahel, mis lõppes tulemusega 1:1. Reali poolt lõi värava Vinicius Junior, aga nüüd on tõusnud küsimused õhku Kevin De Bruyne väravast, sest nimelt oli pall käinud eelnevalt üle küljejoone ja poleks tohtinud lugeda.

9. mai õhtul algasid Meistrite liiga poolfinaal kohtumised ja esimeses omavahelises matšis läksid vastamisi Santiago Bernabeul Madridi Real ning Manchester City.

Real läks mängu 1:0 esimesel poolajal juhtima Vinicius Jr. suurepärasest kauglöögist 36. minutil ja selle seisuga ka mindi poolajale. Kuigi Real alustas ka teist poolaega päris hästi, siis värava lõi ikkagi uhkest kauglöögist City mängumees Kevin De Bruyne 67. minutil.

Selle värava ümber on aga läinud lahti juttud, et värav oleks tulnud tühistada kuna eelneval rünnakul käis pall väljas.

Real Madridi treeneri Carlo Ancelotti ning endise Londoni Arsenali peatreeneri Arsene Wengeri meelest poleks ka tohtinud antud värav lugeda. Carlo Ancelotti nimelt sai ka antud olukorra eest ka kollase kaardi kuna nõudis küljeauti Madridi võistkonnale.