Kahe PSG legendi jaoks jäävad Meistrite liiga mängud klubi värvides viimasteks

PSG kuldajastu käigus tõelisteks klubi legendideks saanud Thiago Silva ja Edinson Cavani on mõlemad Pariisist lahkumas.

Kuna Prantsusmaa meistrivõistlused on koroonaviiruse tõttu lõpetatud, siis jäävad Silva ja Cavani viimasteks mängudeks augustikuu Meistrite liiga matšid. Duo lahkumist kinnitas PSG spordidirektor Leonardo.

“Seda otsust oli väga raske teha. Nad on mängijad, kes on selle klubi ajalugu kõvasti mõjutanud,” kommenteeris Leonardo.

“See on olnud imeline teekond, aga oleme selle lõppu jõudmas. Pidime tegema loogilise otsuse, nii rahalise poole pealt kui arvestades ka peale tulevat järgmist generatsiooni.”

2013. aastal Napolist tulnud Cavani lahkub klubist kõigi aegade parima väravakütina, olles 300 mänguga kirja saanud 200 tabamust. 2012. aastal AC Milanist liitunud Silva on end PSG ajalukku kirjutanud kõige staažikama kaptenina (kaheksa aastat) ning ta on 21 erineva tiitlivõiduga klubi läbi aegade edukaim mängija.

“Võib-olla on see vale otsus, ma ei tea,” lisas Leonardo. “Ideaalset aega pole kunagi. Meistrite liiga on jätkuvalt meie eesmärgiks ja plaanis on koos nendega sarjas püsida, kuni augusti lõpuni.”

PSG on üks neljast meeskonnast, kes Meistrite liigas pääsu veerandfinaali kindlustanud.

Kommentaarid puuduvad