Sillamäe Silmet jääb Coolbet saaliliiga meistritiitlist ühe võidu kaugusele

Sillamäe Silmet
Sillamäe Silmet — FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Täna, 27. märtsil pidasid Coolbet saaliliiga finalistid Sillamäe FC NPM Silmet ja Tallinna FC Bunker Partner korduskohtumise, mille järel teenis Silmet oma teise järjestikuse võidu tulemusega 3:2.

Silmet haaras juhtpositsiooni 11. minutil, kui Bunker Partneri söödueksimuse järel pall enda valdusesse võideti ning Roman Bažkov värava ees löögile mängiti. Viis minutit hiljem oli tablool 1:1 viigiseis, kui Silmet sai kirja omavärava. Enne vaheajale minekut suutis Silmet teenida vastase ees üheväravalise edu, kui nurgalöögi järgses olukorras pääses löögile Stanislav Gussev.

Silmeti kolmas tabamus sündis kohtumise 24. minutil – karistuslöögi järgses olukorras saatis Bažkov nahkkera värava poole, mis omakorda Bunker Partneri mängija jalast väravasse põrkus. Kuus sekundit enne kohtumise lõppu suutis veel Pavel Rubel Bunkeri eest ühe tabamuse tagasi lüüa, kuid sellest jäi väheks, et Silmeti vastu saada. Nii teenis Silmet finaalseerias oma teise võidu ning jääb Coolbet saaliliiga üldvõidust ühe võidutulemuse kaugusele, kuna finaalis mängivad meeskonnad kuni kolme võiduni.

Järgmine finaalkohtumine peetakse laupäeval, 30. märtsil kell 18.00 Sõle Spordikeskuses.

Kolmanda koha mäng Viimsi FC Qarabagi ja Tartu vald Ravens Futsali vahel mängitakse neljapäeval, 28. märtsil kell 19.30 Viimsi kooli spordikompleksis.