Premium liiga

toetab Chanz

Premium liigas kohtub tabeli esinelik

Pärnu JK Vaprus
Pärnu JK Vaprus — FOTO: Svetlana Tšižova

Premium liiga 17. voorus lähevad nädalavahetusel 10. ja 11. juunil vastamisi tabeli esinelik.

Mänguvooru avab laupäeval, 10. juunil Pärnu Rannastaadionil kell 17.00 algav kohtumine, kus tabeli neljandal positsioonil paiknev Pärnu JK Vaprus võtab vastu tabeliliidri Tallinna FC Flora. Kaks vooru järjest minimaalse skooriga kaotusi tunnistama pidanud Vaprus proovib koduväljakul võtta revanši FC Floralt, kellele möödunud omavahelises kohtumises jäädi võõrsil alla 0:4. Kas Vaprus naaseb tagasi võidulainele ja kindlustab tabelis neljanda positsiooni või liigub Flora rong edasi, selgub juba laupäeval. Mängu peakohtunik on Tanel Üprus, abikohtunikud on Silver Sepp, Kristjan Kruk ning neljas kohtunik on Andrei Karhu. Videokohtunikena on ametis Kristo Külljastinen ja Riivo Stolts.

Nõmme Kalju FC kohtub TNTK staadionil kell 19.30 algavas kohtumises FC Kuressaarega. Viimati madistasid meeskonnad omavahel aprillikuu lõpus, kus seisuga 2:0 kallutas kaalukausi enda kasuks FC Kuressaare. Kui Kalju on viimase viie vooruga teeninud tabelisse seitse punkti, siis Kuressaare on mänginud kahel korral viiki ja pidanud vastu võtma kolm kaotust. Võidu korral on Kaljul võimalus parandada tabelis oma postisiooni mitme koha võrra, Kuressaare võidu korral vahetatakse tabelis Kaljuga kohad. Mängu peakohtunik on Grigori Ošomkov, abikohtunikud on Karolin Kaivoja ja Sander Jürjens ning neljas kohtunik on Denis Nõmm. Videokohtunikena on ametis Rasmus Maalinn ja Lauri Salei.

Pühapäeval mängitakse liigas kolm kohtumist. Kell 14.30 algavas mängus madistavad Laagri kunstmurustaadionil võidunäljas Harju JK Laagri ja Paide Linnameeskond. Kui Harju pidi eelmises voorus võõrsil tunnistama Tartu JK Tammeka 2:0 paremust, siis uue värskuse saanud Paide mängis väravateta viiki tabeliliidri Tallinna FC Floraga. Viimati kohtusid Harju ja Laagri omavahel aprillikuu alguses, kui koduväljaku eelist ära kasutanud Paide sai magusa 1:0 võidu. Mängu peakohtunik on Rasmus Maalinn, abikohtunikud on Sander Jürjens ja Jaan Roos, neljas kohtunik on Martti Pukk. Videokohtunikena on ametis Karl Koppel ja Egerd Pajustik.

Tallinna FCI Levadia asub pühapäeval kell 17.00 jahtima liidripositisiooni, kui vastamisi minnakse kolmandal kohal paikeva JK Tallinna Kaleviga. Viimase viie vooruga on Levadia teeninud tabelisse kolm võitu ja kaks viigipunkti. Kalev aga kaks võitu, ühe viigi ja kaks kaotust. Viimati kohtusid meeskonnad aprillis, kui 2:0 võitjana väljus FCI Levadia. Mängu peakohtunik on Juri Frischer, abikohtunikud on Andrus Õun ja Thor Vaas ning neljas kohtunik on Paul Kask. Videokohtunikena on ametis Kristjan-Eric Lääne ja Veiko Mõtsnik. 

Voorule paneb punkti kell 19.00 Narva Kreenholmi staadionil algav kohtumine, kus omavahel lähevad vastamisi tabelinaabrid JK Narva Trans ja Tartu JK Tammeka. Nii Trans kui Tammeka on viimase viie vooruga saanud oma mängud käima. Transil on praegu käsil kolmemänguline võiduseeria, olles tunnistanud kaotusi vaid Flora ja Kalju vastu. Tammeka on viimasest viiest voorust saanud kaks võitu ja mänginud kolmel korral viiki. Viimati kohtusid meeskonnad aprillikuus, kui 1:1 viigi järel läksid punktid jagamisele. Mängu peakohtunik on Jagnar Jakobson, abikohtunikud on Kristjan Lukk ja Dmitri Viogradov ning neljas kohtunik on Johann Kuldmäe. Videokohtunikena on ametis Joonas Jaanovits ja Tauno Rämson.

Vahendas, jalgpall.ee

Premium liiga

toetab Chanz