Patrik Kristali imeline värav Narva vastu osutus tagantjärgi tarkusena statistilises võtmes igati märgiliseks tabamuseks!

Patrik Kristal
Patrik Kristal — FOTO: Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskonda tabas valus tagasilöök ka Premium liiga 8. voorus, kus tabeli lõpuossa kuuluva Narva Transi vastu suudeti viigipunkt päästa alles üleminutitel.

32. minutil eksis Abdul Razak Yusif süütus olukorras väravavahile tagasisöödul ning grusiin Sergo Kukhianidze avas skoori. Seis võinuks olla hullemgi, kui peagi tabas pall sama mehe jalast Ebrima Jarju värava posti.

Teisel poolajal suurt murrangut mängu ei tulnud. Hoopis Narva oli see, kes võinuks võidu 77. minutil sisuliselt ära vormistada, kuid Jarju hiilgas Zakaria Beglarišvili penalti tõrjumisega.

Seitsmendal üleminutil õnnestus Paidel viigipunkt siiski päästa, kui 16-aastane Patrik Kristali tsenderdus üllatas Aleksei Matrossovit sedavõrd, et kogenud väravavaht hüppas palli alt läbi.

Viik oli parem kui kaotus, kuid tabeliseisu mõttes vajus Paide Kalju taha kolmandaks. Vahe liider Levadiaga on üheksa vooru järel juba üheksa punkti. 1. mail avaneb Paidel Sportland Arenal võimalus võtta Levadialt revanš märtsikuise 0:2 kaotuse eest.

Patrik Kristali imeline viigivärav Narva Transi vastu osutus tagantjärgi tarkusena statistilises võtmes igati märgiliseks tabamuseks!

Nimelt märgib pühapäevane sahistus Paide Linnameeskonna klubiajaloo 800. väravat Premium liigas/Meistriliigas.

Lisaks sellele püstitas Patrik ka klubisisese rekordi, olles skoorimise hetkel vaid 16 aasta ja 168 päeva vanusena klubiajaloo kõige noorem väravalööja.