Jalgpall

toob sinuni Chanz

Nõmme United läheb Esiliiga värskes voorus võtma revanši FC Tallinnalt

Nõmme United Vs. Flora U21
Nõmme United Vs. Flora U21 — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Esiliiga 24. vooru kohtumised mängitakse laupäevast, 19. augustist kuni esmaspäevani, 21. augustini.

Laupäeval mängitakse liigas kolm kohtumist. Mänguvooru avakohtumises ootab tabeli punast laternat Ida-Virumaa FC Alliance´i ees kohtumine tabeli neljandal positsioonil paikneva Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnaga. Sel hooajal ei ole Alliance end kuidagi suutnud käima saada – 23 mängust on teenitud vaid kolm võitu, ülejäänud kohtumistes on tunnistatud vastaste paremust. Ka selle hooaja omavahelised kohtumised on lõppenud Levadia duubelmeeskonna paremusega, vastavalt tulemustega 6:2 ja 4:0. Kas Alliance teenib oma neljanda võidu või läheb Levadia oma teed, selgub Kiviõli Arenal kell 14.30. Mängu peakohtunik on Karl Koppel, abikohtunikud on Karolin Kaivoja ja Gerd Ärsis.

Tabeliliider FC Nõmme United läheb laupäeval koduväljakul võtma revanši FC Tallinna vastu, kellele viimases omavahelises kohtumises alistuti 2:1. Unitedil on hetkel käsil kolmemänguline võiduseeria, FC Tallinn on olnud võidukas kahes viimases voorus. Tabelis eraldab kahte meeskonda 22 punkti, mis paigutab FC Tallinna 35 silmaga kuuendale kohale. Kas United jätkab head hoogu või võtab FC Tallinn oma, selgub kell 14.30 Männiku staadionil. Mängu peakohtunik on Tanel Üprus, abikohtunikud on Lauri Salei ja Sandra Nigulis ning neljas kohtunik on Timo Sujev.

Laupäevase mängupäeva lõpetab FC Elva ja Tallinna JK Legioni kohtumine. Võõrustav meeskond läheb eelseisvale kohtumisele vastu võiduemotsioonilt, kui möödunud voorus alistati võõrsil Paide Linnameeskonna duubel tulemusega 1:0. Legion pidi aga võtma vastu teise järjestikuse kaotuse. Sel hooajal on omavahelised kohtumised kallutanud enda kasuks Elva. Kui aprillis peetud kohtumises saadi kodus kirja 3:2 võit, siis maikuus alistati Legion võõrsil tulemusega 3:0. Mängu peakohtunik on Richard Toom, abikohtunikud on Karl Markus Kiudma ja Raiki Mänd.

Pühapäeval, 20. augustil kell 12.30 kõlab avavile Viimsi staadionil, kus kohalik Viimsi võtab vastu külalised Kesk-Eestist. Viimsi läheb kohtumisele vastu viigipunktilt, mis jagati Levadia U21-ga, Paide Linnameeskond U21 pidi eelmises voorus tunnistama kodus FC Elva 1:0 paremust. Omavahelistest kohtumistest on üks mäng lõppenud tulemusega 2:0 Viimsi kasuks, viimases omavahelises madinas lepiti 2:2 viigiga. Mängu peakohtunik on Erik Reinumägi, abikohtunikud on Henri Kuusk ja Kristjan Lukk.

Esmaspäeval, 21. augustil mängitakse vooru viimane mäng. Tabelis teisel positsioonil paiknev Tallinna FC Flora U21 võõrustab Lilleküla harjutusväljakul tabeli viiendal kohal olevat JK Tabasalu. Liigas on meeskonnad madistanud kahel korral, millest mõlemad kohtumised lõppesid Flora U21 võiduga, väravatevahega 4:2. Flora duubelmeeskond läheb eelseisvale kohtumisele vastu viigipunktilt, mis saadi kirja 0:0 tulemusega lõppenud kohtumisest Levadia U21 vastu. Tabasalu läheb vastu kaotuselt, kui võõrsil vannuti 1:3 alla tabeliliider FC Nõmme Unitedile. Kohtumise avavile kõlab Lilleküla harjutusväljakul kell 18.45. Mängu peakohtunik on Kristo Tohver, abikohtunikud on Silver Kõiv ja Sten Klaasen ning neljas kohtunik on Joonas Jaanovits.

 

Jalgpall

toob sinuni Chanz