Jalgpall

toob sinuni Chanz

Levadia, Flora ning Paide kõrval osaleb seI hooajaI üks Eesti jaIgpaIIikIubi veeI eurosarjas

Lisaks FCI Levadiale, FC Florale ning Paide Linnameeskonnale võtab sel hooajaI euroteekonna ette ka Eesti tugevuselt viiendas liigas mängiv FC Zapoos, kes osaleb UEFA Regions Cupil. 

Foto: FC Zapoos

FC Zapoos andis Facebooki vahenduseI teada:

Nädalavahetusel jäi meil mäng kahjuks ära, kuna vastasvõistkond Štrommi jäi laupäeva hommikul tunnike enne mängu pea kogu võistkonnaga hirmsasse grippi. Soovime neile kiiret paranemist! 

Seetõttu kasutame võimalust, et teid kurssi viia meid ees ootavate tegevustega! Nagu te teate, oleme minemas UEFA Regions Cupile ning see toimub Aserbaidžaanis. Sinna asume teele 21. juunil ja ühes alagrupis oleme koos Gruusia ja Kasahstaniga. 🧨
Kahjuks on siiski antud turniiril UEFA poolt määratud, et osaleda ei saa mängijad, kes on kunagi mänginud profiliigades. Eestis on profiliigasid kolm (Premium Liiga, Esiliiga ja Esiliiga B) ning paljud zapoosikad on neis mänginud. See tähendab seda, et turniiril ei saa mängida nt Oliver Karlson, Kenner Talisainen, Hugo Rebane ja paljud teised vajalikud mängumehed. 

Kuna aga Zapoosil endal piisavalt mängumehi pole, kes pole esiliigasid mänginud, pidime komplekteerima mängijaid ka muudest satsidest. See tähendab seda, et kaasa tuleb mehi nii FC Maksatransport kui ka Saue JKst. Samuti tuleb palju kaasa all-stare, kes varasemalt Zapoosi särki kandnud. Lõplik koosseis on postituse all.

Kindlasti hoiame teid kursis ka otseülekande vaatamise võimalustega, kui seda pakutakse. Üritame teha ka Instagrami võimalikult palju pilte/videoid turniirist, seega kindlasti minge jälgige meie kontot Instagramis (@fczapoos).

Turniiri kohta saab rohkem infot siit: https://www.uefa.com/.../0270-13fb0e7386a0-433bc5f25341.../

KOOSSEIS UEFA REGIONS CUPILE:
Karl Mihkel Pohga - FC Zapoos
Marken Malm - FC Zapoos
Markus Mikko - FC Zapoos
Robert Krikk - FC Zapoos
Jürgen Orumaa - FC Zapoos
Johan Pastarus - FC Zapoos
Mark Väljas - FC Zapoos
Oskar Pukk - FC Zapoos
Väle Võlma - FC Zapoos
Markus Somp - FC Zapoos
Christopher Wallace Kehinde - FC Zapoos
Hans Oskar Aaviksoo - FC Zapoos
Markus Arak - Saue JK
Ralf-Stiven Viru - FC Maksatransport
Kevin Omelin - FC Maksatransport
Rasmus Puusta - FC Maksatransport
Rene Tõldsep - FC Maksatransport
Ott Kangur - FC Maksatransport
Heigo Väljas - peatreener
Rasmus Kuber - abitreener
Kaspar Kubber - abitreener
Martin Aru - abitreener
Oliver Karlson - Team Doctor

Enne turniiri toimub 9. juunil kell 20:15 liigamäng Wismari staadionil. Samuti mängime Väikese Karika 1/8 finaalmängu kodustaadionil 18. juunil.

Jalgpall

toob sinuni Chanz