FIFA väljastas rahvusvahelise litsentsi 19 Eesti kohtunikule

FIFA väljastas Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) poolt esitatud nimekirja alusel 2023. aastaks rahvusvahelise litsentsi 19 Eesti kohtunikule, kirjutab jalgpall.ee.

Meeskohtunikest said väljakukohtuniku litsentsi Kristo Tohver, Juri Frischer ja Joonas Jaanovits. Abikohtunikest teenisid litsentsi Silver Kõiv, Sten Klaasen, Aron Härsing, Veiko Mõtsnik, Sander Saga ja Neeme Neemlaid.

Eesti naisväljakukohtunikest said rahvusvahelise litsentsi Reelika Turi ja Triinu Vaher. Abikohtunikuna saavad FIFA ja UEFA egiidi all toimuvaid võistluseid teenindada Karolin Kaivoja, Anni Rahula, Anni Koppel ja Sandra Nigulis. Seejuures teenis 24-aastane Nigulis FIFA rahvusvahelise litsentsi esimest korda.

Saalijalgpallikohtuniku litsents väljastati Grigori Ošomkovile ja Jagnar Jakobsonile. Rannajalgpallikohtunikest teenisid litsentsi Ago Kärtmann ja Andrei Karhu.

FIFA litsents väljastatakse üheks kalendriaastaks ja see võimaldab vastavalt oma spetsifikatsioonile teenindada rahvusvahelisi mänge FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel erinevatel võistlustel.

Pildil Sandra Nigulis. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee