Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Esiliigas peetakse kaks põnevat vastasseisu

Levadia ja Nõmme Unitedi mängijad
Levadia ja Nõmme Unitedi mängijad — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Esiliigas mängitakse teisipäeval, 18. juulil tagantjärele 1. ja 2. vooru kohtumisi, mis viivad vastamisi Tallinna FCI Levadia U21 ja FC Nõmme Unitedi ning tabelinaabrid FC Tallinna ja JK Tabasalu.

Tallinna FCI Levadia U21 võõrustab Maarjamäe staadionil kell 19.00 algavas kohtumises tabeliliidrit FC Nõmme Unitedit. Viimasest omavahelisest kohtumisest, mis lõppes Unitedi 5:0 võiduga, on möödas kümme mänguvooru. Vahepealsel ajal on Levadia U21 teeninud 4 võitu, 2 viiki ja 4 kaotust. United lõpetas eelmises voorus seitsmemängulise võitude seeria, kui koduväljakul mängiti väravateta viiki Paide Linnameeskond U21-ga. Tabelis eraldab kahte meeskonda 18 punkti: United on 48 punktiga liidripositsioonil, Levadia U21 paikneb 30 punktiga tabeli kuuendal real. Mängu peakohtunik on Paul Kask, abikohtunikud on Denis Petrov ja Sander Jürjens.

Samal ajal võõrustab FC Tallinn Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil tabelinaabrit JK Tabasalu. Meeskonnad kohtusid liigas viimati juunikuu lõpus, kui 5:1 võidu teenis FC Tallinn. Sellele järgnenud kohtumistest on FC Tallinn vastu võtnud 1:2 kaotuse, mis saadi Tallinna FC Flora U21 vastu, ning 3:2 võidu Tallinna JK Legioni üle. Tabasalu on kahes viimases mängus tunnistanud vaid võite ning hoidnud oma seljataguse puhtana: Paide Linnameeskond U21 alistati tulemusega 1:0 ning seejärel võeti 4:0 võit FC Elva üle. Tabelis eraldab meeskondi üks punkt: FC Tallinn on 32 silmaga neljas ning Tabasalu 31 punktiga viies. Kumb meeskond väljub tabelinaabrite heitlusest võitjana, selgub kell 19.00. Mängu peakohtunik on Voiteh Karnatsevitš, abikohtunikud on Kristjan Lukk ja Gabriela Kaskmaa.

 

Vahendas, jalgpall.ee

 

Jalgpall

toetab Chanz