Watfordi skandaalsed pidulised saavad võimaluse enda rehabiliteerimiseks

Laupäevase Premier League’i programmi lõpetavad omavahelise kohtumisega Chelsea ja Watford, kes mõlemad oma hooaja eesmärkide saavutamiseks hädasti punktilisa vajavad. Watford saab punktijahti alustada olukorras, kus meeskonnaga on taasühinenud vahepeal korrarikkumise tõttu koosseisust eemaldatud kolmik.

Watford läks möödunud pühapäevasele mängule Southamptoniga ilma Andre Gray, Nathaniel Chalobah’ ja Domingos Quinata, kes justkui katku ajal pidutseda otsustasid. Pärast kaotust Burnleyle korraldas klubi endine rekordost Gray oma 29. sünnipäeva puhul kodus peo, kus oli kokku ligikaudu 20 külalist, nende seas ka kaks tema tiimikaaslast.

Vähe sellest, et meeskonna praegune tabeliseis ei anna üldse pidutsemiseks põhjust, eksiti ka valitsuse koroonaviiruse tõkestamise eeskirjade vastu. Klubi pidi selle peale enne pühapäevast matši teatama, et tagamaks kõikide mängijate, abipersonali ja kohtunike ohutus, pole kolmikul mängule asja.

Tänaseks on mängijad oma käitumise pärast klubi ja kaasmängijate ees vabandanud ning valmis jätkama võitlust püsimajäämise nimel.

Chelsea’il läheb samal ajal edasi heitlus Meistrite liiga koha nimel. Frank Lampardi meestel oli kolmapäeval suurepärane võimalus murda end esikolmikkuse, kuid ootamatult jäädi alla West Hamile. Esimese kolme sekka tungimise asemel tulid hoopis taga olevad konkurendid Sinistele lähemale ja järjekordne äpardus ühe liiga tagumise otsa satsi vastu oleks lubamatu.

Chelsea ja Watfordi vahelisele pingelisele heitlusele saab kaasa elada täna kell 21.50 algavas otseülekandes kanalis TV3 Sport 2 või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad