Pikalt võiduta olnud Aston Villa vajab täna kolme punkti nagu õhku

Premier League’is ellujäämise eest võitlevatel meeskondadel on aeg otsa saamas ja eriti kriitiline on seis Aston Villal. Pärast konkurentide laupäevaseid võite vajab ka Birminghami klubi täna hädasti kolme punkti.

West Hami 4:0 võit Norwichi üle ja Watfordi 2:1 tulemus Newcastle’i vastu tõukas Villa liigasse püsimajäämisest seitsme punkti kaugusele. Kui 35. vooru mängust Crystal Palace’i vastu midagi pihkude vahele ei jää, siis on seitsmekordne Inglismaa meisterklubi seis juba üsna lootusetu, kuna mängida jääb veel vaid üheksa punkti peale.

Murede leevendamiseks ei ole seis Dean Smithi meeskonnal just väga lubav, sest Villa on praeguse seisuga Premier League’i pikimat võiduta seeriat omav meeskond. 21. jaanuaril tuli tähtis 2:1 võit Watfordi üle, aga pärast seda on kümne mängu peale kogunenud vaid kaks viigipunkti.

Hooaja esimeses pooles hästi skoorinud meeskonnal on järsku väravad otsa saanud. Neljapäevane 0:3 allajäämine Manchester Unitedile oli Villa jaoks kümnemängulise võiduta seeria ajal kuues kord nulli peale jääda. Kokku on nendes mängudes löödud vaid viis väravat.

“Kõikidel on valus, aga me peame kiiresti edasi liikuma,” sõnas Smith enne tänast mängu meediale. “Peame minema mängudele peale usuga, et suudame need kõik võita.”

Pärast tänast on Smithi meeskonda ees ootamas veel Everton, Arsenal ja West Ham.

Mugavalt 14. kohal istuv Palace sõidab Villa Parkile nelja järjestikuse kaotuse pealt, ent Roy Hodgsoni hoolealused on sel hooajal pääsenud kaotusest kõigis 13 mängus liiga tagumise kolmiku vastu (kaheksa võitu, viis viiki).

Aston Villa ja Crystal Palace’i heitlus on täna kell 16.05 algavas otseülekandes nähtav kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad