Mohamed Salah alustab teekonda järgmise suure verstaposti suunas

Liverpool on laupäeval pärast Brightoni külastamist tagasi kodusel Anfieldi staadionil ning ees ootab lahing Burnleyga. Eelmise kohtumise suur sangar Mohamed Salah saab hea esituse järel eesmärgiks võtta uue suure tähise.

Salah lõi Brightoni vastu tulnud 3:1 võidus kaks väravat, mis kergitas Liverpooli särgis tema Premier League’i väravates osalemise arvu täpselt saja peale. Egiptlane on 104 mänguga ise löönud 73 kolli ning eeltöö teinud 27 tabamusele. See viis mehe ka kuulsasse seltskonda.

“Tema numbrid on hullumeelsed, lihtsalt hullumeelsed,” sõnas peatreener Jürgen Klopp Salahi suurepärast saavutust kommenteerides Liverpooli kodulehele.

Kiidusõnu jagus ka kuulsa ründekolmiku teistele liikmetele Sadio Manele ja Roberto Firminole. Oli ka põhjust – kolmekesi on nad nüüd Liverpooli eest löönud kokku täpselt 250 väravat.

Salah, kes kolmiku tegevusse panustanud 94 tabamusega, asub nüüd jahtima järgmist vägevat verstaposti. 19 liigatabamuse peal olles, on 28-aastasel ründeässal võimalus kerkida üle hulga aja meeskonna esimeseks mängijaks, kes kõrgliigas teinud kolm järjestikust vähemalt 20 väravaga hooaega. Viimati sai sellega Liverpooli eest hakkama 60ndate sangar Roger Hunt.

Liverpooli ja Burnley mäng on täna otsepildis kell 16.50 nähtav kanalis TV3 Sport või veebis Go3 vahendusel.

Kommentaarid puuduvad