toetab Chanz

Inglismaa liiga 13. vooru eelvaade

3sport

Laupäevased ülekanded:

Kell 14.20 (TV3 Sport) Arsenal võõrustab Newcastle´i meeskonda. Viimased 5 mängu on ,,kahurimehed" võitnud, kusjuures Newcastle ei ole suutnud nende viie mängu jooksul ühtegi väravat lüüa. Newcastle peatreener Eddie Howe võib mängust eemale jääda positiivse covidi proovi tõttu. Newcastle pole suutnud Arsenali võõrsil  võita 9-s mängus järjest. Kindlasti tahab Arsenal näidata, et eelmise vooru 0:4 kaotus oli halb päev. Kummalgi meeskonnal vigastustega probleeme pole. Arsenal on võitnud viis kodumängu järjest, kas tuleb kuues võit? Kell 16.50 (TV3 Sport) kohtuvad Anfieldil Liverpool ning Southampton. Eelmisel hooajal jäid mängud 1:1, sealjuures võitsid mõlemad kodumängu. Liverpool võitis viimati 4:0 Arsenali, oleks võinud ka suuremalt võita, kuid kiitma peab Arsenali väravavahti Aaron Ramsdale´i kes tegi mitmed suurepärased tõrjed. Liverpool on viimasest 22-st liigamängust võitnud koguni 21,  Southampton kaotas viimati Norwichi meeskonnale 1:2. Southhamptonile annaks võit või viik kõvasti energiat juurde, sest hetkel edastavad nad väljalangemistsooni 5 punktiga ning on top kümnest 2 punkti kaugusel. Neil on kõik mängijad rivis, Liverpooli poolelt on kindel eemale jääja Naby Keita. Liverpooli ja Arsenali kohtumise tipphetked: [embed]https://play.tv3.ee/news/liverpool-lomastas-arsenal-ja-kerkis-teisele-kohale,clip-3590362[/embed] Kell 19.20 (TV3 Sport) pannakse pall mängu Brighton Hove Albioni ning Leeds United-i vahel. Brighton on tabelis 9. kohal Leeds United paikneb seevastu 17. real. Kas favoriit suudab võidu võtta?

Pühapäevane ajakava:

Kell 15.50 (TV3 Sport) võõrustab Manchester City West Ham United´i meeskonda. City võitis viimases voorus kindlalt 3:0 Evertoni meeskonda, seejuures oli Rodri 2:0 tabamus eriti ilus. West Ham kaotas Wolverhampton Wanderersile. Ainsa tabamuse autoriks oli Raul Jimenez. Selge erinevus tuleb sisse kaitsemängus, Man City on teinud senise hooaja jooksul 8 nullimängu, West Ham vaid kolm. Samas paistavad mõlemad silma üsna hea võimaluste realiseerimisega, sest City tekitab 2,33 võimalust ning lööb 2,08 väravat, West Hami vastavad näitajad 1,58 võimalust ning 1,17 väravat Rodri vägev kauglöök: [embed]https://play.tv3.ee/news/pommlook-rodri-loi-korraliku-kuuli-pickfordi-selja-taha,clip-3590629[/embed] Samal ajal (TV3 Sport2) sõidab Tottenham külla Burnley meeskonnale. Tottenham juhib võitudega 9:2. Burnley viigistas viimati 3:3 Crystal Palace´i meeskonnaga. Spurs võitis samal ajal 2:1 Leedsi, teenides nõnda Antonio Conte juhendamisel esimese võidu. Mõlemad võistkonnad on ilmselgelt hädas väravate löömisega. Spurs lööb 0,92 väravat ning Burnley 1,17 väravat mängus. Nullimänge on Tottenhamil 4, Burnley ühe vastu. Tottenhami ründestaar Harry Kane on Burnley vastu skoorinud 10 väravat, ehk saab just selles mängus alguse tema uus tõus? Burnley ei ole Premier League ajastul kunagi Tottenhami meeskonda võitnud, seega on neil võimalus teha ajalugu. Või suudab Spurs võtta teie võidu järjest?   Kell 18.15 (TV3 Sport) vooru keskne mäng Londoni Chelsea ning Manchester United´i vahel. Eelmisel hooajal jäid mõlemad mängud 0:0 viiki. Kas sel korral näeme väravaid? Viimases voorus võitis Chelsea kindlalt 3:0 Leicester City meeskonda. Londoni meeskonnal oli tugev mänguline ülekaal, Leicester seevastu oli tõsiselt hambutu. ,,Punased Kuradid" kaotasid viimati Watfordile 1:4. Lisaks tõrjus David de Gea esimesel poolajal penalti. Nende kaitsemäng jättis kõvasti soovida ning oli ülimalt passiivne, seda eriti esimesel poolajal. Samas ise rünnakul midagi erilist luua ei suudetud. Teise poolaja mängupildile jättis tugeva jälje Harry Maquire punane kaart 69. minutil. Pärast mängu tuli teade Manchester Unitedi peatreeneri vallandamisest. Manchester Unitedi häbiväärse kaotusmängu tipphetked: [embed]https://play.tv3.ee/news/manu-sai-habistava-kaotuse-watfordilt---kas-nuud-on-solskjeril-minek,clip-3590352[/embed]