Selgusid Eesti ja Albaania koosseisud tänaseks maavõistluseks

est-jalgpall1
Foto: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Eesti meeste koondis kohtub täna, 13. juunil Albaanias Tiranas maavõistlusmängus Albaaniaga. Kohtumise avavile kõlab Eesti aja järgi kell 19.00, peatreenerid avalikustasid 23-liikmelised koosseisud.

Kui seni tegi laagris kaasa 28 mängijat, siis viimaseks mänguks on Eesti koondise nimekirjas kokku 23 koondislast ehk täpselt nii palju, kui mänguks on võimalik protokolli kanda. Koosseisuga liitus väravavaht Marko Meerits.

Neljamängulise seeria kolmes esimeses mängus kaasa teinud mängijatest ei tee erinevatel põhjustel kaasa Konstantin Vassiljev, Karol Mets, Mattias Käit, Joonas Tamm, Henri Anier ning Karl Jakob Hein. 

Tänase mängu peakohtunik on maltalane Philip Farrugia, keda abistavad äärtel kaasmaalased Alan Camilleri ja Jurgen Spiteri. Neljanda kohtunikuna on ametis albaanlane Eldorjan Hamiti. 

Mäng toimub Tiranas Air Albania staadionil. 

Eesti koondise koosseis mänguks Albaaniaga:

Väravavahid
1 Matvei Igonen (02.10.1996) – Bielsko-Biala Podbeskidzie (POL) 13/0
12 Marko Meerits (26.04.1992) – Nõmme Kalju FC 13/0
22 Karl Andre Vallner (28.02.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0

Kaitsjad
7 Sander Puri (07.05.1988) – Tartu JK Tammeka 91/4
23 Taijo Teniste (31.01.1988) – Tartu JK Tammeka 91/0
19 Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 51/0
3 Artur Pikk (05.03.1993) – Tallinna FCI Levadia 48/1
2 Märten Kuusk (05.04.1996) – Újpest FC (HUN) 19/0
15 Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tottenham Hotspur (ENG) 15/0
13 Michael Lilander (20.06.1997) – Tallinna FC Flora 13/0
16 Henrik Pürg (03.06.1996) – Tallinna FC Flora 8/0
6 Marco Lukka (04.12.1996) – Tallinna FC Flora 3/0
18 Rasmus Peetson (03.05.1995) – Tallinna FCI Levadia 2/0

Poolkaitsjad ja ründajad
10 Sergei Zenjov (20.04.1989) – Tallinna FC Flora 98/14
5 Vladislav Kreida (25.09.1999) – Skövde AIK (SWE) (laenul Tallinna FC Florast) 21/0
9 Erik Sorga (08.07.1999) – IFK Göteborg (SWE) 20/4
11 Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – FC Slovacko (CZE) 18/0
21 Martin Miller (25.09.1997) – Tallinna FC Flora 16/1
20 Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora 12/0
17 Robert Kirss (03.09.1994) – Tallinna FCI Levadia 12/1
4 Markus Soomets (02.03.2000) – Tallinna FC Flora 7/0
8 Mark Anders Lepik (10.09.2000) – Tallinna FC Flora 4/0
14 Rocco Robert Shein (14.07.2003) – FC Utrecht (NED) 0/0

Peatreener: Thomas Häberli
Abitreenerid: Norbert Hurt, Andres Oper
Väravavahtide treener: Mart Poom
Kehalise ettevalmistuse treener: Michael Müller
Videoanalüütik: Ants Jaakson
Füsioterapeudid: Helvis Trääder, Priit Lehismets, Riina Riisik
Mänedžer: Miko Pupart

Albaania koosseis mänguks Eestiga:

Väravavahid
12 Gentian Selmani (09.03.1998) – Boluspor 2/0
1 Elhan Kastrati (02.02.1997) – Cittadella 0/0
23 Simon Simoni (14.07.2004) – Dinamo Tirana 0/0

Kaitsjad
4 Elseid Hysaj (20.02.1994) – Lazio 69/2
3 Ermir Lenjani (05.08.1989) – Ümraniyespor 42/4
5 Frédéric Veseli (20.11.1992) – Salernitana 41/0
13 Enea Mihaj (05.07.1998) – PAOK 8/0
2 Erion Hoxhallari (15.10.1995) UTA Arad 3/0
6 Jon Mersinaj (08.02.1999) – Lokomotiva 0/0
14 Kevin Haveri (18.09.2001) – Rimini 0/0
15 Adrian Bajrami (05.04.2002) – Benfica B 0/0

Poolkaitsjad
22 Amir Abrashi (27.03.1990) – Grasshoppers 46/1
20 Ylber Ramadani (12.04.1996) – Aberdeen 19/1
7 Endri Çekiçi (23.11.1996) – Konyaspor 10/1
8 Enis Çokaj (23.02.1999) – Lokomotiva 2/0
10 Arbnor Muçolli (15.09.1999) – Vejle 0/0

Ründajad
11 Myrto Uzuni (31.05.1995) – Granada 24/4
9 Armando Broja (10.09.2001) – Chelsea 13/4
21 Taulant Sulejmanov (15.11.1996) – Tirana 9/1
16 Giacomo Vrioni (15.10.1998) – WSG Tirol 5/0

Peatreener: Edoardo Reja