Eesti jalgpallikoondis pidi tunnistama Belgia selget paremust

Trossard hetk enne Eesti vastu skoorimist
Trossard hetk enne Eesti vastu skoorimist — FOTO: Scanpix

Eesti jalgpallikoondis pidas selle koondiseakna viimase kohtumise, kui võõrsil pidid eestlased tunnistama Belgia paremust tulemusega 0:5.

Belgia alustas kohtumist teravalt, kui 5. minuti nurgalöögi olukorrast viis koondise legend Jan Vertonghen peremehed juhtima. Vertongheni jaoks oli see Belgia koondises 150. mäng. 18. minutil läks Belgia juba kohtumist 2:0 juhtima, kui Arsenali mängumes Trossard lõi kohtumise ühe ilusaima tabamuse, kui nahkkera ristnurka lõi Heinale.

Eesti parim võimalus oli kohtumise 24. mänguminutil kui head tööd tegi ees Henri Anier, kes paraku palli latti lõi.

Belgia jätkas teist poolaega samamoodi nagu nad esimest alustasid. Romelu Lukaku lõi kahe minutiga Eestile kaks väravat ning kohtumise lõpus sai jala valgeks ka Atalanta mängumees Charles De Ketelaere.

Belgia - Eesti 5:0 (4. Vertonghen, 18. Trossard, 56. 58. Lukaku, 88. Ketelaere)