WRC

toob teieni VIVATBET

Hyundai WRC rallimeeskond teatas, et tiimipealik Andrea Adamo lahkub ametist

3sport

Hyundai WRC rallimeeskond teatas, et tiimipealik Andrea Adamo lahkub oma ametist isiklikel põhjustel. Kuus aastat tiimijuht olnud Adamo lahkub meeskonna juurest koheselt ja ei tegele enam rallimeeskonna juhtimisega. Adamo ülesandeid hakkab vähemalt ajutiselt täitma Hyundai Motorspordi president Scott Noh.

Scott Noh on raske ülesande ees, kuna Hyundai arvatakse olevat maha jäänud oma uhiuue 2022. aasta auto testimisest. Olukord, mille on veelgi keerulisemaks muutnud Thierry Neuville’i ja Martijn Wydaeghe hirmuäratav avarii eelmisel nädalal Prantsusmaal.

Adamo kinnitas, et tema otsus Hyundaist lahkuda oli “vastastikusel kokkuleppel” pärast kuut aastat meeskonnas töötamist.

“Mul on aeg mõelda oma karjääri halastamatule ja edukale perioodile, mis on täis tipphetki, õnnelikke mälestusi ja tiitleid,” ütles ta.

“Olen uhke selle üle, mida oleme saavutanud alates kadestamisväärse Customer Racing osakonna loomisest, kuni meie järjestikuste tiitliteni Touring Car Cupil ja WRC-s. Soovin organisatsioonile edu edaspidiseks.

 

Kommentaarid puuduvad

WRC

toob teieni VIVATBET