Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Andekas lätlane teeb Ford Pumaga WRC-sarjas debüüdi

Mārtiņš Sesks (paremal) saab suure võimaluse
Mārtiņš Sesks (paremal) saab suure võimaluse — FOTO: Ivo Peršević / Robyworks

24-aastane Läti autorallisõitja Mārtiņš Sesks ja tema kaardilugeja Renārs Francis debüteerivad M-Sport Fordi ja WRC Promoter GMBH toel autoralli MM-sarjas kahel järjestikusel WRC etapil, Poolas ja Lätis Rally1 masinaga.

Ühtlasi on Mārtiņš Sesks ja Renārs Francis Läti ajaloos esimene rallimeeskond, kes tehasemeeskonna koosseisus Rally1 autoga WRC-sarjas võistleb.

24-aastane lätlane on esimene piloot, kes sai WRC Promoter GMBH ja M-Sport Fordi toetuse osalemiseks noorte talentide programmis, mis aitab üleminekut Rally 2-sarjast Rally 1-sarja.

24-aastane Sesks kinnitati täna hommikul (22. aprill) toetuse saajaks ja nüüd on jäänud veidi üle kahe kuu oodata oma Rally1 debüüti Poola rallil (27.-30. juuni).

Sesks: "Olen siiralt tänulik, kuna on unistuste täitumine ühendada jõud M-Sport Ford World Rally Teami ja WRC Promootoriga selle märkimisväärse võimaluse eest tõusta Rally2-lt Rally1 tasemele. Pean tunnistama, et seda on vaja kaks korda öelda, et täielikult uskuda, et peagi võistleme koos maailma eliitsõitjatega."

WRC

toob sinuni Go3