Tule Tallinnas toimuvale Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile vabatahtlikuks!

— FOTO: Volley.ee

Suve lõpus, 16.-23. augustil toimub Tallinnas Unibet Arenal naiste võrkpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri üks alagrupiturniir.

Et nii mastaapne spordisündmus saaks sujuvalt toimuda, vajab Eesti Võrkpalli Liit ka vabatahtlike abi, kirjutab volley.ee.

Vabatahtlike ameteid on väga erinevaid, alates maskotist kuni dopingukotrolli abiliste ja infopunkti töötajateni. Leia registreerimisvormilt endale meelepärane amet (või mitu meelepärast) ning pane ennast kirja. Vabatahtlike registreerimine toimub kuni 1. juulini ning võtame sobivate kandidaatidega ühendust.

Vabatahtlikud saavad registreeruda siin: CEV EuroVolley 2023 – Women (google.com)

EM-finaalturniiri peakorraldaja Robin Ristmäe teab, kui tähtis on vabatahtlike roll suurvõistluste korraldausel.

“Vabatahtlik on kahtlemata üks oluline lüli suurturniiri õnnestumises. Seda tõestas edukas 2021. aasta meeste EuroVolley finaalturniir. Korraldustiimi omavaheline lõbus sünergia, ühtekuuluvustunne ja teineteise toetus võib luua sõpruse kogu eluks ning tekitab töökohustuste kõrval mõnusa emotsiooni. Ootame korraldusmeeskonnale appi võrkpalli- ja spordisõpru, kes soovivad panustada Eestis ainulaadse suurvõistluse õnnestumisse. Vabatahtlikud saavad lisaks muudele hüvedele hindamatu kogemuse ja lähedalt tunda finaalturniiri erilist õhustikku. Iga vabatahtlik on korraldusmeeskonna oluline liige ja iga valdkonna juht on vabatahtliku jaoks alati olemas,” sõnas Ristmäe.

Lisainfo:
Sylvia Tammerik / vabatahtlike koordinaator
E-mail: [email protected]