Poolfinaalides on üks kindel favoriit ja kolm võrdset naiskonda

Audentese SG/Noortekoondis
Audentese SG/Noortekoondis — FOTO: Audentese SG/Noortekoondis

Naiste Meistriliigas on kätte jõudnud otsustavad mängud, kui neli konkurentsi jäänud võistkonda selgitavad kaks finalisti. Kolme võiduni peetavates poolfinaalseeriates lähevad kokku TalTech ja Audentese SG/Noortekoondis ning Tartu Ülikool/Bigbank ja Rae Spordikool/VIASTON.

Eeldatavalt on põnevam heitlus Tartu ja Rae esinduse vahel, kes on tänavusel hooajal kohtunud kolmel korral, millest kahes läks võitja selgitamiseks vaja viit geimi. Mõlemad viiegeimilised kohtumised lõppesid Tartu naiskonna võiduga, kui põhiturniiri alguses jäädi kodusaalis peale 3:2 ja Balti liiga poolfinaalis samuti 3:2 tulemusega. Põhiturniiri teine vastasseis lõppes koduväljakul mänginud Rae esinduse 3:0 paremusega. Põhiturniiri lõpetas Tartu naiskond kolmandana ja Rae teisena.

Teises poolfinaalpaaris on kindel favoriit tänavusel hooajal juba ühe tiitli saavutanud TalTech, kes võitis Audentese SG/Noortekoondise vastu põhiturniiril mõlemad mängud – nii kodusaalis kui võõrsil võeti 3:0 võit. Audentese SG/Noortekoondis jäi TalTechi vastu geimivõiduta ka Balti liiga veerandfinaalseerias, kaotades kahel korral 0:3 tulemusega. Põhiturniiril kogus TalTech parimana 45 punkti, Audentese SG/Noortekoondis oli 28 punktiga neljas.

Tallinna naiskonnad alustavad kolme võiduni peetavat seeriat 16. märtsil kell 15 Audentese spordihoones. Enne seda hakkavad finaalkohta püüdma Rae ja Tartu, kes kohtuvad esmalt 14. märtsil kell 18 Tuule spordihoones.