Märt Tammearu koduklubi pääses CEV Cupi finaali

Märt Tammearu ja Roeselare mängijad veerandfinaalis Maaseiki vastu
Märt Tammearu ja Roeselare mängijad veerandfinaalis Maaseiki vastu — FOTO: cev.eu

Eile hilisõhtul pidas CEV Cupi sarjas teise poolfinaalmängu Märt Tammearu koduklubi Roeselare Knack, kirjutab volley.ee.

Avamängu oli Roeselare Itaalia klubi Piacenza vastu võitnud 3:0, korduskohtumises sai eile sama skooriga ehk 3:0 (25-17, 25-19, 25-21) võidu Piacenza ning nii pidi edasipääseja selgitama kuldne geim. Selles jäi 15:12 peale Roeselare, tagades sellega koha sarja finaalis.

Tammearu taastub vigastusest ja kaasa ei teinud. Roeselare parim oli eile 14 punktiga (+13) Pablo Koukartsev, Piacenzale tõi 18 punktiga (+15) Yoandy Leal Hidalgo.

Finaalis on Roeselare vastaseks teine Itaalia klubi Modena, kes alistas poolfinaalis Belchatowi Skra. Finaali esimene mäng toimub 29. märtsil ja teine 5. aprillil.